Hizmetçiler 28 Mart 2020 Var mı? 4. Yeni Bölüm Ne Zaman?

Burak 27 Mar 2020 Haberler  0

Fabrika Yapım’ın bir ürünü olan Hizmetçiler de yayın hayatına ara veren diziler arasına katıldı. Cumartesi akşamlarının iddialı ismi olan Hizmetçiler dizisi ne yazık ki 28 Mart tarihinde yayınlanmayacak. Henüz yayın hayatının başında olan Hizmetçiler dizisi oyuncuları ve set çalışanları  korona virüs salgını nedeniyle yaklaşık 1 haftadır sete çıkmıyorlardı. Verilen bu zorunlu tatil her şeyi alt üst etti.

Çekimlerine aylar önce başlanan Hizmetçiler dizisi için gerek yönetmen, gerek yapımcı şirketin beklentisi büyüktü. Kimsenin beklemediği bu talihsiz olay motivasyon düşüklüğüne sebep oldu. Hizmetçiler dizisinin bir dezavantajı ise ilk ara veren dizi olması.. 2 haftadır yeni bölümü yayınlanmayan dizinin acaba tek sorunu virüs salgını mı?

Hizmetçiler 4. Bölüm 28 Mart’ta Var mı?

28 Mart cumartesi Kanal D yayın akışına baktığımızda akşam 20.00’da Hizmetçiler 4. bölüm yerine Çarkıfelek yarışmasını görüyoruz. Hizmetçiler henüz yeni başlayan bir dizi olduğu için tekrar bölümünün verilmesini beklerdik ama Kanal D yönetimi bunu tercih etmeyip Çarkıfelek yarışmasını yayınlamayı tercih etmiş. Virüs salgını bittikten sonra Hizmetçiler tekrar yayınlanacak mı merak konusu…

Hizmetçiler Yeni Bölümü Ne Zaman?

Hizmetçiler dizisinin rakibi Kuzey Yıldızı: İlk Aşk, 28 Mart akşamı yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Hizmetçiler için bu büyük bir dezavantaj olarak görülse de her şey normale döndüğünde kıyasıya bir yarı izleyecek gibiyiz. Hizmetçiler final mi yaptı gibi sorularda seyircinin aklına gelirken setten gelen açıklamaya bakılırsa bu aranın sebebi korona virüs salgını olarak görünüyor. Yani Hizmetçiler final yapmadı, ülkemizin içinde bulunduğu bu sıkıntı atlatılınca kaldığı yerden devam edecek. Tarih vermek doğru olmamakla birlikte 28 Mart‘ta yayınlanamayan Hizmetçiler 4. bölümü  mayıs ayının ortalarına doğru kaldığı yerden devam edecektir.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.