Hıçkırık Dizisine iki usta oyuncu daha katıldı

Burak 27 Eki 2017 Haberler  0

Kanal D için yeni bir günlük dizi çekileceği haberini geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Hıçkırık isimli yeni dizi için yeni oyuncu haberleri de gelmeye devam ediyor. Son olarak diziye iki usta oyuncu daha katıldı.

 

Siyah İnci’deki rolünden tartışmalı şekilde ayrılan Nurseli İdiz Hıçkırık dizi için Kanal D ile el şıkıştı. İlk kez bir günlük dizide yer alacak olan oyuncu projenin başarılı olacağını idda etti. Kerime Nadir’in aynı isimli romanından uyarlanan projede baş rolü Arda Hacıoğlu oynayacak. Sevgi Birsel’in yapımcılığındaki dizinin yönetmenliğini ise Fırat Gürsoy yapacak. Arda Hacıoğlu’nun partnerinin kim olacağı ise henüz netlik kazanmadı.

 

Usta Gazeteci Mesut Yar’ın haberine göre diziye Nurseli İdiz’le birlikte usta oyuncu Selçuk Özer’de dahil oldu.

Selçuk özer Kimdir ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerçek ismi Selçuk Özercan olan oyuncu 1954 Erzincan doğumludur. 1968 yılında Avni Dilligil tiyatrosunda sanat yaşamına başlayan oyuncu Oğuz Aral ile İstanbul Tiyatrosu, Gülriz Sururi-Engin Cezzar Tiyatrosu, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu ve Dostlar tiyatrosu ile sahne kariyerine devam etmiştir. Birçok yeşilçam filmde başrol oynayan usta sanatçı Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Turan Kaçgar rolüyle daha fazla tanınmıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.