Hıçkırık Dizisi Hayat Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Burak 01 Oca 2018 Hıçkırık  0

Hıçkırık Dizisi Hayat Kimdir ?

Kanal D de uzun zamandır beklenen günlük dizi Hıçkırık yayın hayatına başladı. Daha önceki haberlerimizde belirttiğimiz gibi dizide tanınmış birçok usta oyuncunun yanı sıra genç yetenekler de boy gösteriyor. Onlardan biri de Hıçkırık dizisi Hayat karakterini canlandıran Tuğçe Baltalı.

Hıçkırık Dizisi Hayat Bilgileri Yaşı Boyu kilosu :

1 Ocak 2018 de yayın hayatına başlayan Hıçkırık dizisinde Hayat karakterini oynayan oyuncu merak konusu oldu. Güzel oyuncunun gerçek adı Tuğçe Baltalı‘dır. Dizide Vesime’nin kızı olan Hayat karakterini canlandırmakta.  Hayat karakteri romanda oldukça neşeli ve hayat dolu bir kızdır. Dizide de öyle olacağını tahmin ediyoruz.

 

Tuğçe Baltalı Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

1993 izmir doğumludur.  İzmir’de oyunculuk eğitimi aldıktan sonra yine aynı ilde bulunan Tunay Menejerliğe kayıtlıdır. Tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu ekranlarda şu ana kadar çok fazla yer alamamıştır.

Atv ekranlarında yer alan “Kertenkele Yeniden Doğuş ” dizisinde Melahat karakterine hayat vermiştir. Daha sonra popüler internet dizisi Fi de yer almış ve buradaki Melis rölünü başarıyla canlandırmıştır. Buradaki performansıyla dikkat çeken güzel oyuncu daha sonra Kanal D de yayınlanan Sevda’nın bahçesi dizisinde yer alsa da bu dizinin ekran ömrü kısa olmuştur.

Son olarak Hıçkırık dizisi ile ekrada boy gösteren oyuncu sosyal medyayı oldukça etkin kullanmaktadır. Oyuncunun instagram hesabı @tugcebaltali

Hıçkırık 7. Bölüm Özeti 9 Ocak Salı Neler Olacak ?
Hıçkırık 6. Bölüm Özeti 8 Ocak Pazartesi Neler Olacak ?
Hıçkırık 5. Bölüm Özeti 5 Ocak Cuma Neler Olacak ?
Hıçkırık 4. Bölüm Özeti 4 Ocak Perşembe Fragmanı ve Tüyoları

“Hıçkırık Dizisi Hayat Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Çok güzel bi kız Buse Narcı ya benzettim biraz

  2. Anonim dedi ki:

    Güzel oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.