Hıçkırık Dizisi 3. Bölüm Özeti 3 Ocak Çarşamba Fragmanı ve Tüyoları

Hıçkırık 3. Bölüm Özeti ve Tüyoları

Kanal D’nin  bu seneki iddialı projelerinden biri olan Hıçkırık dizisi yeni yılın ilk günü ile birlikte ekranlara geldi. İlk bölümüyle bekleneni vermeyi başaran dizide ilerleyen bölümlerde yaşanacaklar şimdiden merak konusu oldu. Hıçkırık 3. Bölümde yaşanacaklara dair özet ve tüyoları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Hıçkırık Dizisi 3. Bölümde Neler Yaşanacak ?

Kenan kesin kararını vermiştir ve gideceğini konaktaki herkese söyler.  Bu arada Kutsi ile Azmi dertleşirler. Kenan yazdığı mektubu Nalan’a ulaştırmak üzere Kutsi’ye verir. Aylardır fabrika işçilerine Engin’in maaş ödemediğini öğrenen Azmi Bey bu duruma çok sinirlenir.

Gidiş hazırlıklarına başlayan Kenan herkesle vedaşlamaya başlar. Perihan dışında herkes Kenan’nın gidişi nedeniyle üzgündür. Kutsi aldığı mektubu Nalan’a ulaştırır. Engin ile sert şekilde tartışan Azmi Bey fenalaşır ve hastaneye kaldırılır.

Hıçkırık dizisinin özetleri düzenli olarak sitemizde yayınlanacaktır. Sizlerde dizi ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Hıçkırık hafta içi her gün saat 15:00 de Kanal D de

 

dizibilgi google play

Hıçkırık Dizisi 3. Bölüm Özeti 3 Ocak Çarşamba Fragmanı ve Tüyoları (3 Yorum)

  1. Merhaba arkadaslar.İlk dafa yorum yaziyorum)güzel dizi insallah sonuna kadar bakicam.Kenan’la Naylan cok yakisyorlar.Asklarinida bir birlerine itiraf etseler daha iyi olur.

  2. Kenan’ın oyunculuğunu beğenmedim maalesef 🙁 inş kendini geliştirir Nurseli İdiz diziye çok yakışmış. Bence iyi bir dizi Adını Sen Koy’un karşısına koymamakla akıllılık ettiler. Beni Affet nasılsa bitti okeye dönüyor. saat 15:00 ın günlük dizisi artık hıçkırık.

  3. Merhaba arkadadlar.Guzel bir dizi KENAN VE NALAN bir birlerine sakisiyorla.Cok beyendim.