Hıçkırık 5. Bölüm Özeti 5 Ocak Cuma Neler Olacak ?

Hıçkırık 5. Bölümde Neler Olacak ? 5. Bölüm Özeti Tüyoları

Sezona iyi bir giriş yapan ve  reytingleri hızla yükselen günlük Kanal D’nin günlük dizi projesi Hıçkırık’ta heyecan sürüyor. Hıçkırık 5. bölümde neler olacak Cuma günü yaşanacaklara dair özet ve tüyolar şöyle.

Hıçkırık 5. Bölüm Özeti Haftanın Finalinde Neler Olacak ?

Bilindiği gibi geçtiğimiz bölümde Engin ile tartışan Azmi Bey kalp krizi geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Burada yapılan müdaleler sonrası Azmi Bey kurtulur. Azmi Bey’in bu durumuna çok üzülen Kenan ayrıca geçmişte kaybettiği annesini hatırlar. Aileden birinin ölümünün ne kadar büyük bir acı olduğunu bildiği için Nalan’ı bu durumda yalnız bırakmayı hiç istemez. Yaşadığı ikilemin ardından Kenan Kutsi’ye danışacak. Kutsi’nin kalması yönünde tavsiyesi ile Kenan gitme kararını askıya alacak.

Bu sırada ilerleyen bölümlerde Kenan ve Nalan’ın hayatına kabus gibi çökecek olan Doktor İlhami Nalan’a duygularını açıklar. Nalan’ın kendisini bir abi gibi gördüğünü ve ona duygusal anlamda birşeyler yaşayamayacağını söyleyince İlhami hiç hoşnut olmaz. Reddedişlmeyi kabullenemeyen İlhami Nalan’ı elde etme planlarına vakit kaybetmeden başlayacaktır. Bu konuda kardeşi Aslı’dan da destek görecek.

Bu sırada Aslı da Kenan’a karşı olan duygularını hissettirmeye başlayacak. Kenan ise oralı olmayacak. Fakat Aslı’nında abisi ilhami gibi kolay vazgeçecek bir yapısı yok. Oda Kenan’ı etkilemenin yollarını arayacak. Kenan’ın odasına giren Aslı ona zorla sarılırken Nalan bu duruma şahit olacak ve yanlış anlayacak. Yaşadığı bu travma sonrası İlhami boş durmaz ve harekete geçer.

Hıçkırık 5. Bölümü ile Cuma Saat 15:00 de Kanal D’de

 

dizibilgi google play

Hıçkırık 5. Bölüm Özeti 5 Ocak Cuma Neler Olacak ? (6 Yorum)

  1. merhabalar her kese ben burda daha yeniyim ismim aysel dizideeki bas rol oyunculari bir birine cok yakisiyor ama benim favoru dizim adini sen koyy belki bu diziyide zaman kecdikce seve bilirim

    • Evet ayselim sana katlyorum yaksyorlar inşallah bu dizi de sevilri ama bizim kalbimiz de zehom var oyuz de çok sevmyoruz baska dizleri

  2. Dizinin eksikleri var özelliklle başrol oyuncularının kendini geliştirmesi lazım umraım usta otunculardan birşeyler kaparlar

  3. Ilk yorum benden.Bence jiraz sikici oldu.Amma ilerleyen bolumlerde duzelicek.Butun diziler boyle nasliyor nence.Amma iyi bir dizi.Yazana tesekkurler.