Hıçkırık 5. Bölüm Özeti 5 Ocak Cuma Neler Olacak ?

Burak 04 Oca 2018 Hıçkırık  0

Hıçkırık 5. Bölümde Neler Olacak ? 5. Bölüm Özeti Tüyoları

Sezona iyi bir giriş yapan ve  reytingleri hızla yükselen günlük Kanal D’nin günlük dizi projesi Hıçkırık’ta heyecan sürüyor. Hıçkırık 5. bölümde neler olacak Cuma günü yaşanacaklara dair özet ve tüyolar şöyle.

Hıçkırık 5. Bölüm Özeti Haftanın Finalinde Neler Olacak ?

Bilindiği gibi geçtiğimiz bölümde Engin ile tartışan Azmi Bey kalp krizi geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Burada yapılan müdaleler sonrası Azmi Bey kurtulur. Azmi Bey’in bu durumuna çok üzülen Kenan ayrıca geçmişte kaybettiği annesini hatırlar. Aileden birinin ölümünün ne kadar büyük bir acı olduğunu bildiği için Nalan’ı bu durumda yalnız bırakmayı hiç istemez. Yaşadığı ikilemin ardından Kenan Kutsi’ye danışacak. Kutsi’nin kalması yönünde tavsiyesi ile Kenan gitme kararını askıya alacak.

Bu sırada ilerleyen bölümlerde Kenan ve Nalan’ın hayatına kabus gibi çökecek olan Doktor İlhami Nalan’a duygularını açıklar. Nalan’ın kendisini bir abi gibi gördüğünü ve ona duygusal anlamda birşeyler yaşayamayacağını söyleyince İlhami hiç hoşnut olmaz. Reddedişlmeyi kabullenemeyen İlhami Nalan’ı elde etme planlarına vakit kaybetmeden başlayacaktır. Bu konuda kardeşi Aslı’dan da destek görecek.

Bu sırada Aslı da Kenan’a karşı olan duygularını hissettirmeye başlayacak. Kenan ise oralı olmayacak. Fakat Aslı’nında abisi ilhami gibi kolay vazgeçecek bir yapısı yok. Oda Kenan’ı etkilemenin yollarını arayacak. Kenan’ın odasına giren Aslı ona zorla sarılırken Nalan bu duruma şahit olacak ve yanlış anlayacak. Yaşadığı bu travma sonrası İlhami boş durmaz ve harekete geçer.

Hıçkırık 5. Bölümü ile Cuma Saat 15:00 de Kanal D’de

 

Hıçkırık 7. Bölüm Özeti 9 Ocak Salı Neler Olacak ?
Hıçkırık 6. Bölüm Özeti 8 Ocak Pazartesi Neler Olacak ?
Hıçkırık 4. Bölüm Özeti 4 Ocak Perşembe Fragmanı ve Tüyoları
Hıçkırık Dizisi 3. Bölüm Özeti 3 Ocak Çarşamba Fragmanı ve Tüyoları

“Hıçkırık 5. Bölüm Özeti 5 Ocak Cuma Neler Olacak ?” üzerine 6 yorum

 1. Aysel azeri dedi ki:

  merhabalar her kese ben burda daha yeniyim ismim aysel dizideeki bas rol oyunculari bir birine cok yakisiyor ama benim favoru dizim adini sen koyy belki bu diziyide zaman kecdikce seve bilirim

  1. Aytac azəri fan dedi ki:

   Evet ayselim sana katlyorum yaksyorlar inşallah bu dizi de sevilri ama bizim kalbimiz de zehom var oyuz de çok sevmyoruz baska dizleri

 2. Anonim dedi ki:

  Diger gunluk dizilere kiyaslarsak her yonden basarili.

 3. Anonim dedi ki:

  İlerleyen bölümlerde rollerine alışacaklar daha iyi olacaktır

 4. Anonim dedi ki:

  Dizinin eksikleri var özelliklle başrol oyuncularının kendini geliştirmesi lazım umraım usta otunculardan birşeyler kaparlar

 5. AIDE♡Hulya dedi ki:

  Ilk yorum benden.Bence jiraz sikici oldu.Amma ilerleyen bolumlerde duzelicek.Butun diziler boyle nasliyor nence.Amma iyi bir dizi.Yazana tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.