Hıçkırık 4. Bölüm Özeti 4 Ocak Perşembe Fragmanı ve Tüyoları

Burak 02 Oca 2018 Hıçkırık  0

Hıçkırık 4. Bölüm Özeti 4 Ocak Perşembe Neler Yaşanacak ?

Kanal D nin bu seneki önemli projelerinden iddialı günlük dizi Hıçkırık yayınladığı günden bu yana yükselişini sürdürüyor. Seyircinin beklentilerini karşılamış gibi görünen dizinin ilerleyen günlerde izleyici sayısında da artış olması bekleniyor. Dizinin özellikle oyuncu performansı konusunda izleyiciden tam not almayı başardı.

Kenan’a Nalan’ı emanet eden Azmi Bey Kenan’ı zor durumda bırakmış Azmi’nin güveni altında ezilen Kenan evi terk etme kararı almıştı. Kararını herkese açıklamış ve herkesle vedalaşan Kenan yola koyulmak için hazırlık yapmaktadır.

Nalan gidiş kararı yüzünden üzgün olduğu aklar kızgındır. Azmi Bey ise Engin’in fabrika işçilerine 4 aydır maaşlarını ödemediğini öğrenmiş ve çileden çıkmıştır. Enginle tartışması sonrası hastaneye kaldırlan Azmi Bey’in durumu kritiktir. Kenan bu durum yüzünden gidiş kararını askıya alacaktır.

Hıçkırık Oyuncu Kadrosu ve Konusu İçin Tıklayın

Hıçkırık 7. Bölüm Özeti 9 Ocak Salı Neler Olacak ?
Hıçkırık 6. Bölüm Özeti 8 Ocak Pazartesi Neler Olacak ?
Hıçkırık 5. Bölüm Özeti 5 Ocak Cuma Neler Olacak ?
Hıçkırık Dizisi 3. Bölüm Özeti 3 Ocak Çarşamba Fragmanı ve Tüyoları

“Hıçkırık 4. Bölüm Özeti 4 Ocak Perşembe Fragmanı ve Tüyoları” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Hıçkırık güzel ama nalan çok yapmacık ve hiç uyumlu değil

  2. Aytac azəri fan dedi ki:

    Ilik yorum ben de olsun yani iyi bir diziye benziyor ben de ilik bölüm de izledim inşallah basarili olur la sonuc da emek harcyorlar ama benim kalbim de bir tek dizi var oda adını sen koy benim için hiç bir dizi adını sen koy da daha guzel olmaz haftalik dizler bile benim kalbim de sadecek adını sen koy zehom hazer var ben onlari çok sevyorum tabi bu dizi de sevlicek yakin da bu site de bir ayle daha kurulcak hickirik aylesi ama inanmyorum ki hazal erkan kadar çok sevilsin hayirlisin diyelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.