Herkes Kazanır’da Nasıl Yarışmacı Olunur? Başvuru Formu ve Mobil Uygulama

Herkes Kazanır deneyimli oyuncu Hakan Bilgin’in sunumu ile yaz aylarında izleyicisi karşısına çıkmak için çekimlere başladı. Türkiye’nin en çok kazandıran yarışmalarından biri olmayı hedefleyen Herkes Kazanır’ın en önemli yönü ise hazırlanan bir aplikasyon yani uygulama desteği ile televizyon karşısında Herkes Kazanır’ı izlerken yarışan herkes kazanma şansı elde edecek.

Aslında Herkes Kazanır’da stüdyoda 5 yarışmacı kıyasıya bir rekabet içinde olurken evlerinde onları izleyen milyonlarda girecekleri uygulama ile aynı anda sorulara doğru cevap verip kazanabilecekler. Herkes Kazanır’da toplamda bir bölümde kazanılabilecek toplam ödül ise 250.000 TL olacak.

Herkes Kazanır yarışmasında 5 yarışmacı kıyasıya rekabet edecek ve herkesin bildiği doğru soruya puan verilecek. Yarışmanın sonudnda en çok puan toplayan iki  yarışmacı ise tekrar yarışacak ve bu zaman kadar topladıkları puanları paraya çevirmeye çalışacak.

Herkes Kazanır çok yakında Show Tv’de .Herkes Kazanır programına başvuru yapmak için lütfen [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton]

Açılan sitede karşınıza çıkan formu doğru şekilde doldurun. En altta bulunan fotoğraf  kısmına yüzünüzün kolayça seçilebileceği bir fotoğraf ekleyin ve sadece siz olun. Video yükleme kısmına ise kendinizi ve özelliklerinizi tanıtan bir video ekleyin.

Herkes Kazanır Tanıtım Fragmanı

 

dizibilgi google play