Herkes Kazanır Neden Yayınlanmıyor? Neden Yok? Neden Yayından Kaldırıldı

Show Tv’den bir rezalet daha. Daha ilk bölümü bile tamamen ekranlara gelmeyen Herkes Kazanır yayından kaldırıldı. Sunuculuğunu ünlü oyuncu Hakan Bilgin’in yaptığı Herkes Kazanır yarışması 23 mayıs salı akşamı 23:30 da ilk bölümü ile canlı olarak ekranlara gelecekti. Beklenildiği gibi de yayın saatinde başlayan Herkes Kazanır yarışmasında bir aplikasyon yardımı ile izleyiciler de yarışmaya katılacak ve bildikleri soru sayısınca puan kazanılacak bu puanlarda Fast Pay isimli bir ödeme sisteminde para olarak kullanılabilecekti.

Her şey iyi gidiyordu ancak 22.000 kişinin aynı anda Herkes Kazanır’ı telefonlarına indirmesi ile sunucular çöktü ve program hata verdi. Program olmayınca Herkes Kazanır’da canlı yayında sorular çıkmadı. sorular çıkamayınca Hakan Bilgin reklam istedi. Reklamdan sonra ise yine sorular gelemedi ve Hakan Bilgin yarışmacılar ile sohbet etti. Size para kazandıracaz aman önce biz kazanalım dedi ve bir daha reklama gitti ama sorular gene gelemeyince Herkes Kazanır bitirildi ve yayından kaldırıldı.

Bu da Türk televizyon tarihine bir kara leke olarak düştü. Show Tv yapımcıya güvendi işi takip etmedi ancak olan oldu ve bence Show Tv ve  Hakan Bilgin rezil oldu. 

dizibilgi google play