Hercai Yeni Sezon Ne Zaman? 2020-21 Sezonu

Burak 26 Nis 2020 Haberler  0

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı hercai dizisi yayınlanan 38 bölümüyle izleyiciye seyir keyfi yaşatmayı başardı. Kaliteli oyuncu kadrosu ve karakterleriyle ATV ekranlarında bizleri buluşturan Hercai dizisi set çekimlerine bir süreliğine ara verdiğini duyurdu. Peki Hercai 2020-2021 sezonu ne zaman başlayacak?

24 Nisan Cuma ATV yayın akışına baktığımızda 20.00’da Hercai yerine Nihat Hatipoğlu’nun iftar programını görüyoruz. Ülkemizde koronavirüs salgınının baş göstermesiyle beraber dizi çekimlerine bir süreliğine ara veren Hercai ne yazık ki 24 Nisanda yayınlanmayacak. İnsan sağlığının önemini hatırlatan bu dönem, bütün plan ve projeleri alt üst etti. Bu döneme rağmen hercai dizisi 39. bölümü çekilmiş ve kanala teslim edilmişti. Peki Hercai neden yayınlanmıyor?

Hercai Neden Yok? Sezon Finali mi Yaptı?

Hercai yeni bölümünün çekilip kanala verildiği ve ATV’nin yayınlamak istemediği söyleniyor. Bunun en büyük sebebi ise Korona virüs salgınının ekonomik sıkıntıya soktuğu şirketler gösterildi. Reklam veren şirketler gelirleri düşünce reklama ayırdıkları bütçeyi de kısmak zorunda kaldılar. Buna bağlı olarak Hercai dizisi yayınlandığı takdirde zarar etmiş olacaktı. ATV maddi olarak zarar etmemek için dizinin yeni bölümlerinin yayınlanmasına bir süre ara verdi. Yayınlanan son bölümüyle beraber sezon finali yapmış sayılabilir. Şimdi herkesin merak ettiği o konuya gelelim; Hercai yeni bölümleri ne zaman?

Hercai Yeni Sezon Ne Zaman?

Sadece Türkiye değil, dünya ekonomisine vurduğu darbeyle adından asırlarca söz ettirecek olan korona virüs, dizi yapımcıları ve kanal yöneticilerinin bütün planlarını alt üst etti. Ne kadar süreceği belli olmayan bu salgın yüzünden Hercai yeni bölümleri için net bir tarih vermek yanlış olur. Ama bu arayla beraber diziler sezon finali yapmış gibi sayılacağı söyleniyor. Yani Hercai yeni bölümleri önümüzdeki yeni sezonda tekrar ekranlara gelecek. Yeni Sezon ise Eylül ayının ilk haftası başlayacak.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Hercai Yeni Sezon Ne Zaman? 2020-21 Sezonu” üzerine 3 yorum

 1. Kendine güvenen kız dedi ki:

  Lütfen başlasın. Ben alıştım artık diziye. Beni zaten SUNGURLAR TERK ETTİ. SONRA SEN ANLAT KARADENİZ TERK ETTİ buda terk ederse dayanamam anlayın bunu.

  Maksat merhaba nasılsın

  Zaynep merhaba nasılsın

 2. Maksat dedi ki:

  Heyecan ile beklediğim dizilerden biridir Hercai. Başlamasını sabırla bekleyeceğim. Ama sakın kanal değiştirmeyin! Türkmenistan’dan sevgiler…

 3. Zeynep dedi ki:

  Yav unutamıyorum unutamıyorum olmuyo olmuyo anlamiyormusun reyyani ilk gördüğüm an benim kalbimin mührü kırdı ve ben nefes aldığım sürece bu kalp mühür tutmaz diyen mirani özledik artık hercai baslasin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.