Hercai Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 13. Bölüm Özeti 20 Eylül Fragmanı

Hercai 13. Bölüm Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

HERCAİ 13. BÖLÜM 20 EYLÜL 2019 CUMA AKŞAMI SAAT 20.00 DA YAYINLANACAK

HERCAİ 13. BÖLÜM

13.bölüm YENİ fragman yayınlandı. Reyyan, “Evliliğimiz için intikamından vazgeçecek misin?” diye can alıcı soruyu Miran’a sorar… Miran ne karar verecek? Miran ise ailesi ile karşı karşıya gelmek pahasına davasından vazgeçme kararı alır. Ancak ailesi bu durumu onaylamaz. Miran, babaannesine çıkışır ve “Seninle acımız aynı ama bundan sonra yolumuz başka” diye karşı gelir…

Nasuh ağa bir daha dönmem dediğin yere döndün işte diyerek ev değiştirir. Demek ki büyük konuşmamak gerek. Azat ile Miran ise herkesin ortasında kavgaya tutuşur. Reyyan, “Dokunmayın aileme” diye Miran’a karşı gelir. Azize Aslanbey’in “Miran, Reyyan ile evlenmeyeceğine göre Azat Şadoğlu ölecek” sözü ise herkesi şoke eder. Azad Şadoğlu’nu Azize Aslanbey öldürecek mi?

HERCAİ 13. BÖLÜM ÖZETİ

“Yanyana aşarız hepsini

Dertlerin ismini, cismini.

Fırlat at içinden uzağa, En mutlu masal yanında…”

Hercai severlerine güzel haber, Hercai dizisinin başlamasına çok az bir zaman kaldı. Miran ile Reyyan’ın aşkını izlemek isteyenler çok az bir zaman sonra sevdikleri dizilerine kavuşacaklar. Hercai dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? Hercai yeni sezonda neler olacak? bu soruların cevabı yazımızda.

Hercai Dizisi 2. Sezon 13. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Hercai dizisi 1. sezon 12 bölüm yayınlanmış ve seyircinin büyük beğenisini toplamıştı. Hercai dizisi kaldığı yerden 13. bölümü ile 2. sezonda Atv ekranlarında olmaya devam edecek.

Dizinin yayınlanma tarihi bir değişiklik olmaz ise, 6 eylül 2019 cuma günü olacak. Kanal değişiklik yapmaz ise dizinin başlama tarihi 6 Eylül 2019 cuma akşamı olacak. 

Kesin olarak 20 Eylül 2019 da başlayacak.

Hercai yeni 2. Sezonda Neler Olacak?

Hercai 13. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı ve fragmanda olan sahneler;

Hercai Dizisi yeni sezonda Miran ve Reyyan evleniyorlar. Tüm aile, eş, dost mutlu bir sofrada buluşuyor. Her şey yolunda giderken Reyyan bir anda akşam karanlığında Miran’ı kaybediyor. Bulduğunda Miran çok öfkeli şekilde ona bakıyor ve Reyyan “Konuşsana, bir şey desene.” diyor. Heyecan dolu bir Hercai yeni sezonu izleyicileri bekliyor.

Dizinin yeni sezonunun bir hayli heyecanlı geçmesi bekleniyor. 2. sezon fragmanında rüya da olsa Miran’ın Reyyan’ı öpmesi hayranlarının çok hoşuna gidecek ancak bunun bir rüya olması ve yeniden karanlık zor günlerin başlangıcı olacak olması ise Miran’ın Reyyan’a kötü bakması biraz üzücü bakalım 2. sezonda Hercai dizisinde ne sürprizler olacak? Rüya gerçek olacak mı?

Hercai 13. Bölüm Tanıtım Fragman da Çalan Şarkıda olduğu gibi En mutlu masal yanın da mı olacak? Yoksa ayrı mı düşecekler? izleyip göreceğiz. 

 

 

 

dizibilgi google play