Hercai Yaren (İlayda Erkök) Kimdir? İlayda Erkök Kaç Yaşında?

ADMİN ADMİN 21 Ara 2019 Haberler  0

Hercai Yaren (İlayda Erkök) Kimdir?

ATV ekranlarının sevilen dizisi, Mardin’in Midyat ilçesinde çekilen Hercai dizisinin genç ve güzel oyuncularından biri olan Yaren karakterini canlandıran İlayda Erkök dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Hercai Yaren kim sorusunun cevabını sizlere vermeye çalışalım. Amca kızı Reyyan’nın yakın arkadaşı olan Yaren ilerleyen bölümlerde yapımcının bizleri şaşırtacağı bir karaktere dönüşecek ve Reyya’nın en yakın arkadaşıyken en azılı düşmanı olacaktır. Amca kızı Reyya’nın aşık olduğu Miran’a aşık olan Yaren tüm dengeleri alt üst edecektir. Peki Yaren’i canlandıran başarılı oyuncu  İlayda Erkök kimdir?

İlayda Erkök Kaç Yaşında?

Oyuncu kariyeri Güneşi Beklerken dizisiyle başlayan İlayda Erkök 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan İlayda Erkök oyunculuk eğitimine burada başlamıştır ve 2013 yılında ilk dizisinde rol almıştır.

İlayda Erkök’ün Oynadığı Diziler

Güneşi Beklerken dizisinde yaptığı oyunculukla göz dolduran usta oyuncu dizi sonrasında İngiltere’ye giderek oyunculuk eğitimine BRCS adlı akademide eğitimine devam etmiştir. Türkiye’ye döndükten sonra hepimizin yakından tanıdığı usta komedyen Tolga Çevik’in asistanı olmuştur. Bu görevinide başarıyla tamamlayan İlayda Erkök Fox TV’nin efsaneleri arasında yer alan İnadına Aşk isimli dizide rol almıştır. Bu dizide gösterdiği başarıyla resmen piyasaya nam salmış oyuncu kategorisine giren İlayda, kariyerine Kanal D ‘nin yapımcılığını üstlendiği Hayatımın Aşkı dizisinde de yaklaşık 2 sezon görev almıştır.
Hercai Yaren kimdir kısaca geleceği parlak usta bir oyuncudur.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir