Hercai Reyyan Hamile mi? Ne Zaman Hamile Kalacak?

ADMİN ADMİN 08 Kas 2019 Hercai  0

Severek izlenen ve seyirciyi televizyon ekranlarına bağlayan hercai dizisi oldukça olaylı bir şekilde devam etmekte. Dizinin asıl konusu sebebi ile düşman iki ailenin arasında ki ilişki sonucu büyük bir aşk oluşur. Bunun ismi ise Reyyan ile Miran arasında  doğan büyük aşktır. Reyyan’ın babasının vurulması sebebi ile işler biraz daha karmaşık hal alacaktır. Ama en önemlisi de Reyyan’ın annesi Zehra bu ilişkiye karşı çıkacak ve evliliğin son bulmasını isteyecektir.

Çünkü Miran babasını öldürmeye yemin etmiştir. Babası ve annesinin katili olduğunu düşünmektedir. Bu da işleri daha da kızıştırmaktadır. Bu kadar sorunlu ve silahların sık sık konuştuğu bir hayat da ne kadar çocuk dünya ya getirilir ve ne kadar mantıklı bir durum düşünmüyor değilim. Fakat reytingler ve dizinin gidişatı oldukça önemli bir çocuk çok farklı yönlere çekecektir. Şimdi asıl soruya gelelim.

Hercai Reyyan Hamile mi?

Dizinin gidişatına göre Reyyan ile Miran arasında ki buzlar erimiş ve aşkları her zamankinden daha da büyük bir hal almıştı. Bu nedenle aşklarının önüne geçen herkesi geçmek ve en önemlisi Miran’ın babaannesi tarafından hazırlanan oyunlara karşı savaşarak tüm zorlukların üstesinden geleceklerdir.

Şuanda Reyyan hamile mi olduğu belli olmadığı açık ve net bir durumdur. Fakat görünen o ki Reyyan yakın bir zaman da hamile kalıp kalmayacağı belli değil. Fakat Reyyan ile Miran ilişkisi bu kadar büyük iken bu ilişkiye bir bebek olması gerekiyor.

Hercai Reyyan Ne Zaman Hamile Kalacak?

Dizi de oldukça sarsıntılı günler geçmektedir. Fakat Reyyan ne olursa olsun Miran’ı seviyor. Reyyan’ın babasını vurduğunu düşünmüyor fakat ailenin tüm bireyleri ölüm için yemin eden Miran’a inanmamakta. Ama Miran’ın babasının ölmemesi için kan vermesi bu Reyyan’ı oldukça etkiledi. Bunu incelediğiniz zaman ilişkileri sık sık sarsıntı yaşıyor.

Ama Reyyan kısa bir süre içinde hamile kalacak gibi gözüküyor. Dizi de bir sıcak hava oluşması gerekiyor. Sık sık savaş halinde nereye kadar gider bilinmez ama izleyiciyi bunaltmamak gerekiyor. Bu nedenle yapılması gereken en önemli ilerlemelerden biri de Reyyan’ın hamile kalması olacaktır.

Hercai 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Hercai Yeni Sezon Ne Zaman? 2020-21 Sezonu
10 Ocak 2020 Hercai Yeni Bölüm Var mı? 28. Bölüm Ne Zaman?
Hercai 3 Ocak 2020 Yeni Bölüm Var mı? Yeni Bölüm Ne Zaman?

“Hercai Reyyan Hamile mi? Ne Zaman Hamile Kalacak?” üzerine 5 yorum

 1. REYYAN dedi ki:

  HAMİLEEEEEEEEEE KALSINNNNNNN

 2. REYYAN dedi ki:

  YA MİRANDA NE NAZLI ÇIKTI

 3. Günay dedi ki:

  İyi dizi.

  1. REYYAN dedi ki:

   MERHABA BEN BU DİZİ İÇİN PİŞKOLEGA GİTİM

  2. REYYAN dedi ki:

   iyi deyil sahane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.