Hercai Dizisinin 3. Bölüm Yangın Sahnesi Gerçek mi?Kulübe Gerçekten Yandı mı?

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” 
Başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

İntikam ateşiyle inşa edilen evlilik, Aslanbey ailesinin planladığı gibi son bulmuş, Miran, Reyyan’ı ertesi gün terk etmiştir. Bu acıyı kaldıramayan Reyyan, Miran’la ilk gecesini yaşadığı kulübeyi ateşe vermişti.

Hercai Dizisinin 3. Bölüm Yangın Sahnesi Gerçek mi? Kulübe Gerçekten Yandı mı?

Dizinin geçtiğimiz 29 Mart 2019 Cuma akşamı ekrana gelen 3. bölümündeki yangın sahnesinin gerçekten çekildiği kulübenin gerçekten yakıldığını biliyor muydunuz?

Evet, bazı dizilerde bilgisayar efektleri kullanılırken bu dizide Hercai nin 3. bölümünde Reyyan’ın kulübeyi ateşe verdiği sahne de gerçekten kulübe yandı. Reyyan ateşler içerisinde kaldı. ufak iş kazaları da yaşandı.

Özel olarak hazırlıklar yapıldı. Yangın sahnesi için yaptırılan kulübe gerçekten yakıldı. Bu sahneler sırasında Reyhan karakterine hayat veren başrol oyuncusu Ebru Şahin’in de fiziksel zarar gördü. Kamera arkası görüntülerinin olduğu video da Omzunun zarar gördüğü anlaşılan Ebru Şahin’e sette kremlerle müdahale edildiği de görüldü.

Hercai Dizisi Yangın Sahnesinin Kamera Arkası

Videodan o sahnede yaşananları izleyebilirsiniz. Ciddi bir hazırlığın yapıldığı sahnede en çok eforu sarf eden kişilerden birisi de Ebru Şahin oldu. O anları anlatan başarılı oyuncu, “Gerçekten beni çok etkileyen bir sahneydi. İş kazaları da oldu. Fiziksel olarak da acı çektiğim durumlar oldu” açıklamasını yaptı.

Programda ekrana gelen görüntülerde Ebru Şahin’in omuzlarına krem sürerek tedavi edildiği de görülüyor.

Dizi TV’ye konuşan Ebru Şahin, “Reyhan’ın yaşadığı durum çok ağır geldi bana. Onu gerçekten hissettim ve çok üzüldüm. Sahne bittikten sonra da duramadım. Çok ağır şeyler, acı şeyler yaşıyor. Bunu yaşayan bir sürü insan olduğunu düşününce o da beni çok üzdü, duygusallaşmama sebep oldu” açıklamasını yaptı. Ve sahne çekildikten sonra çekilen yangın sahnesini izlerken Ebru duygusal anlar yaşadı.

dizibilgi google play

Hercai Dizisinin 3. Bölüm Yangın Sahnesi Gerçek mi?Kulübe Gerçekten Yandı mı? (1 Yorum)

  1. Bir kaç saat önce you tube da izlemiştim videoyu. Dizi 10 numara 5 yıldız harika ya bu dizi