Hercai Dizisinde Miran’ın Anne ve Babasını Gerçekten Hazar Şadoğlu mu Öldürdü?

Burak 31 Mar 2019 Analiz Hercai  0

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Atv’nin yeni dizisi Hercai Cuma akşamlarının yeni favori dizisi oldu.
Kadrosunda Akın Akınözü, Ebru Şahin,Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök, Gülçin Hatıhan gibi isimler yer alan dizi hikayesi ve kurgusuyla izleyenleri kendisine çekmeyi başardı. Konusu Mardin Midyat’ta geçen dizide intikam uğruna yapılan bir evlilik ve buradan doğan aşk hikayesi anlatılıyor.

İntikamdan doğan bir aşkın hikayesi Miran ve Reyyan’ın hikayesi.
Miran’ın intikam için evlenip ertesi sabah terk ettiği Reyyan.

Miran’ın anne ve babasını gerçekten Hazar Şadoğlu mu öldürdü?

Başarılı oyuncu Serhat Tutumluer’in canlandırdığı Hazar Şadoğlu cinayet işleyecek bir adama benzemiyor.
Babaannesi Miran’ı çocukluğundan beri anlattığı hikaye ile intikam ateşi ile büyütmüş.

Babaannesinin anlattığına göre, Hazar Şadoğlu Miran’ın babasını öldürmüş. Annesine ise tecavüz etmek istemiş. Miran’ın annesi direnince onu da öldürmüş. Ancak, şimdiye kadar izlediğimiz Hazar Şadoğlu hiç de iki insanı öldürecek gibi durmuyor.

Kendi öz kızı olmadığı halde bunu bile bile Reyyan’a bu kadar iyi davranıp babalık yapan Hazar’ın böyle vahşice bir şey yapması pek de olanaklı görünmüyor. Kim bilir belki de bu cinayeti Hazar’ın erkek kardeşi Cihan işledi? Babası da istemiş olabilir bunu? çünkü dede çok sert, aksi, huysuz birisi. O bile bu cinayeti işlemiş olabilir. Reyyan’a baktığı için de böyle bir iftirayı oğluna atmış da olabilir. Nede olsa konakta pek sevilmiyor Hazar.

Hazar Şadoğlu Katil mi?

Her ne olmuş ise olmuş bana göre suç Hazar beyin üstüne kalmış.
Bir başka tahmin de bulunmak gerekir ise Miran’ın babaannesi Azize yalan söylüyor. Babaannesi Miran’a yalan söyleyerek büyütmüş, geçmişte başka bir hikaye saklı.

İzleyip göreceğiz. Siz değerli izleyiciler, sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz sizce Hazar katil mi? Yoksa geçmişte başka bir hikaye mi saklı ne dersiniz? Bir de Azize Hanım ile Miran, Reyyan’ın gerçekte Hazar’ın kızı olmadığını öğrendiğinde neler olur sizce?

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Hercai Dizisinde Miran’ın Anne ve Babasını Gerçekten Hazar Şadoğlu mu Öldürdü?” üzerine 13 yorum

 1. Navid-iran dedi ki:

  dizide herkesin başına ne geldiğse ve hala geliyursa tek sorumluları nasuh ile babaanne dir.işte bu arada mahv ulanda miran la reyyan dir

 2. derya dedi ki:

  miranın annesi ölmedi hatta 2 bölüm snra orta ya ckyor

 3. Reymir dedi ki:

  Bence Hazar be degil ikisinide olduren Nasuh Hazari almaya gidince Azize Hanimin oglu Mehmeti olduryir ve Azize hanim bu bilip Dilsah öldüryor ve Suçu Hazar beyin ustune atyor ve Mirana Hazar katil diyor ayrica ben duydum ki Azize hanimin dort kardesi var Ayse Elif Hanife ve Azize hanim onlardan birinde Nasuh aga sevmis ondan oglu Hazar olmus ama Elif olmus dogumda Bu yuzden Intiman alyor Hazar Bahane Asil Nasuhdan Alyor intikam

 4. Anonim dedi ki:

  Dogrudyr

 5. Anonim dedi ki:

  Merhaba.Bence Miranın annesini eşi öldürmüş Hazarla ilişgisi oldugu için.Kadının eşini de Hazar öldürmüş.Azize bunu biliyor.Azize hem de Miranın Hazarın oğlu oldugunu biliyor.Ama kadının Nasuh aga ile ne derdi varsa Miranı kendi babasına karşı yetiştirmış.Oğlunun intikamını böyle almak istemiş.

 6. zeynep dedi ki:

  şimdi en çok merak ettiğim ; miran reyyanın hazarın öz kızı olmadığını öğrenince ne yapacak ? ikincisi reyyan da miranı affedecek mi ? üçüncüsü de eskilerde yatan sır ne ??? bunları düşünmekten dersler batıyor !!! ayrıca mirana da düşsem mi düşmesem mi diye düşünüyorum…

 7. zeynep dedi ki:

  şimdi en çok merak ettiğim ; miran reyyanın hazarın öz kızı olmadığını öğrenince ne yapacak ? ikincisi reyyan da miranı affedecek mi ? üçüncüsü de eskilerde yatan sır ne ??? bunları düşünmekten dersler batıyor !!! ayrıca mirana da düşsem mi düşmesem mi diye düşünüyorum…

 8. Anonim dedi ki:

  Nasuh ağanın eşi ölmüşmü?

  1. Anonim dedi ki:

   evet ölmüş

   1. derya dedi ki:

    hayr ölmedi nasuh ağanın esi miranin babaanesi dir

 9. Anonim dedi ki:

  Bence gecmisde baska bir hikaye sakli ama bunu sadece Azize ve Hazarin babasi bilyorda olabilir

 10. K.A. dedi ki:

  Miran Reyyanin Hazarin kizi olmadigini bildiyinde vicdan azabindan ölmeli.Geçmi$de neler oldugunu babaanne ile dede bilir. Gizli,sakli nelerse var.

 11. Hercai haýrani dedi ki:

  Bäncede Hazar beý iki insani öldürjek, katil adama benzemiýo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.