Hercai Dizisinde Miran’ın Anne ve Babasını Gerçekten Hazar Şadoğlu mu Öldürdü?

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Atv’nin yeni dizisi Hercai Cuma akşamlarının yeni favori dizisi oldu.
Kadrosunda Akın Akınözü, Ebru Şahin,Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök, Gülçin Hatıhan gibi isimler yer alan dizi hikayesi ve kurgusuyla izleyenleri kendisine çekmeyi başardı. Konusu Mardin Midyat’ta geçen dizide intikam uğruna yapılan bir evlilik ve buradan doğan aşk hikayesi anlatılıyor.

İntikamdan doğan bir aşkın hikayesi Miran ve Reyyan’ın hikayesi.
Miran’ın intikam için evlenip ertesi sabah terk ettiği Reyyan.

Miran’ın anne ve babasını gerçekten Hazar Şadoğlu mu öldürdü?

Başarılı oyuncu Serhat Tutumluer’in canlandırdığı Hazar Şadoğlu cinayet işleyecek bir adama benzemiyor.
Babaannesi Miran’ı çocukluğundan beri anlattığı hikaye ile intikam ateşi ile büyütmüş.

Babaannesinin anlattığına göre, Hazar Şadoğlu Miran’ın babasını öldürmüş. Annesine ise tecavüz etmek istemiş. Miran’ın annesi direnince onu da öldürmüş. Ancak, şimdiye kadar izlediğimiz Hazar Şadoğlu hiç de iki insanı öldürecek gibi durmuyor.

Kendi öz kızı olmadığı halde bunu bile bile Reyyan’a bu kadar iyi davranıp babalık yapan Hazar’ın böyle vahşice bir şey yapması pek de olanaklı görünmüyor. Kim bilir belki de bu cinayeti Hazar’ın erkek kardeşi Cihan işledi? Babası da istemiş olabilir bunu? çünkü dede çok sert, aksi, huysuz birisi. O bile bu cinayeti işlemiş olabilir. Reyyan’a baktığı için de böyle bir iftirayı oğluna atmış da olabilir. Nede olsa konakta pek sevilmiyor Hazar.

Hazar Şadoğlu Katil mi?

Her ne olmuş ise olmuş bana göre suç Hazar beyin üstüne kalmış.
Bir başka tahmin de bulunmak gerekir ise Miran’ın babaannesi Azize yalan söylüyor. Babaannesi Miran’a yalan söyleyerek büyütmüş, geçmişte başka bir hikaye saklı.

İzleyip göreceğiz. Siz değerli izleyiciler, sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz sizce Hazar katil mi? Yoksa geçmişte başka bir hikaye mi saklı ne dersiniz? Bir de Azize Hanım ile Miran, Reyyan’ın gerçekte Hazar’ın kızı olmadığını öğrendiğinde neler olur sizce?

dizibilgi google play

Hercai Dizisinde Miran’ın Anne ve Babasını Gerçekten Hazar Şadoğlu mu Öldürdü? (13 Yorum)

  1. dizide herkesin başına ne geldiğse ve hala geliyursa tek sorumluları nasuh ile babaanne dir.işte bu arada mahv ulanda miran la reyyan dir

  2. Bence Hazar be degil ikisinide olduren Nasuh Hazari almaya gidince Azize Hanimin oglu Mehmeti olduryir ve Azize hanim bu bilip Dilsah öldüryor ve Suçu Hazar beyin ustune atyor ve Mirana Hazar katil diyor ayrica ben duydum ki Azize hanimin dort kardesi var Ayse Elif Hanife ve Azize hanim onlardan birinde Nasuh aga sevmis ondan oglu Hazar olmus ama Elif olmus dogumda Bu yuzden Intiman alyor Hazar Bahane Asil Nasuhdan Alyor intikam

  3. Merhaba.Bence Miranın annesini eşi öldürmüş Hazarla ilişgisi oldugu için.Kadının eşini de Hazar öldürmüş.Azize bunu biliyor.Azize hem de Miranın Hazarın oğlu oldugunu biliyor.Ama kadının Nasuh aga ile ne derdi varsa Miranı kendi babasına karşı yetiştirmış.Oğlunun intikamını böyle almak istemiş.

  4. şimdi en çok merak ettiğim ; miran reyyanın hazarın öz kızı olmadığını öğrenince ne yapacak ? ikincisi reyyan da miranı affedecek mi ? üçüncüsü de eskilerde yatan sır ne ??? bunları düşünmekten dersler batıyor !!! ayrıca mirana da düşsem mi düşmesem mi diye düşünüyorum…

  5. şimdi en çok merak ettiğim ; miran reyyanın hazarın öz kızı olmadığını öğrenince ne yapacak ? ikincisi reyyan da miranı affedecek mi ? üçüncüsü de eskilerde yatan sır ne ??? bunları düşünmekten dersler batıyor !!! ayrıca mirana da düşsem mi düşmesem mi diye düşünüyorum…

  6. Bence gecmisde baska bir hikaye sakli ama bunu sadece Azize ve Hazarin babasi bilyorda olabilir

  7. Miran Reyyanin Hazarin kizi olmadigini bildiyinde vicdan azabindan ölmeli.Geçmi$de neler oldugunu babaanne ile dede bilir. Gizli,sakli nelerse var.