Hercai Dizisi Yaren Şadoğlu (İlay Erkök) Kimdir?

Hercai Dizisi Yaren Şadoğlu Kimdir?

Hercai dizisinde Miran Aslanbey ‘e aşık, kuzenini kıskanan onun Miran Aslanbey ile evlenmesini istemeyen, Şadoğlu konağının has kızı, dedesinin göz bebeği. Annesinden öğrenmiş nasıl yapar insan bahtını? nasıl yıkar geçer önündeki engeli. Varsa bir derdi köşelere sinmez eli ile söküp alır dermanını.

İlay Erkök Kimdir?

1 Ekim 1993 İstanbul doğumlu. 1.70 boyunda, 55 kilodur.
Lisanslı bir voleybol oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

2013 yılında Güneşi Beklerken adlı dizi ile televizyon dünyası ile tanışmış ve kendisini geliştirmek için İngiltere’ye gitmiş orada Royal Conservatoire of Scotland’ da oyunculuk eğitimi almıştır. İngiltere dönüşü Tolga Çevik’in yanında işi mutfağında öğrenmek için Tolga Çevik’in asistanı olarak çalışmaya başlamıştır.

İnadına Aşk dizisi ile kariyerinde ilerlemeye başlayan İlay Erkök, Hayatımın Aşkı dizisinde rol almış. Devamında Çetin Ceviz 2 televizyon filminde oynamış, Seni Gidi Seni Sinema filmi ile kariyerinde oldukça ilerleme kaydetmiştir.

Bir sinema filmi olan İlk Öpücük de rol almış, Darısı Başımıza televizyon dizisinde Nur olarak ekranlarda olmuştur. Şarkıcı Keremcem ile 1 yıl birlikte olduktan sonra ayrıldılar. Şimdiler de Atv de yayınlanan Hercai dizisinde Yaren Şadoğlu olarak ekranlara gelmektedir.

dizibilgi google play

Hercai Dizisi Yaren Şadoğlu (İlay Erkök) Kimdir? (1 Yorum)