Hercai Dizisi Reyyan Şadoğlu ( Ebru Şahin ) Kimdir?

Atv’nin heyecanla izlenen dizisi Hercai Dizisi Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. Kısa sürede zirveye yerleşen Hercai’nin oyuncuları da dikkat çekiyor.

Konusu ve oyuncu kadrosuyla izleyicilerin dikkatini çeken Hercai dizisi yeni bölümleri ile izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Hercai Dizisi Reyyan Kimdir?

Hazar ve Zehra Şadoğlu’nun büyük kızıdır. Masum, saf ve temiz bir genç kızdır. Ailesine ve etrafındaki herkese sevgiyle bağlıdır. Ancak annesinden babasından, kardeşinden gördüğü sevgiyi, dedesi Nasuh Şadoğlu’ndan asla görememiştir.

Çünkü, Reyyan Hazar’ın öz kızı değildir. Zehra’nın ilk eşinden olan Reyyan Hazar’ın öz kızı olmadığı için dedesi Nasuh ağa onu aileden görmemekte kabul etmemekte ve her fırsatta ezmekte, şiddet uygulamaktadır. Ailesi annesi ve babası da dedesine karşı gelemedikleri için Reyyan çocukluğundan beri o konakta çok zor günler yaşamıştır.


EBRU ŞAHİN KİMDİR?

Hercai dizisinin Reyyan’ı Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 yılı İstanbul doğumlu. 1.66 boyunda, 54 kilodur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi alan Ebru Şahin, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kan Parası filmi ile yaşamıştır.

Daha sonra Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol alan Ebru Şahin, son olarak Star Tv’de yayınlanan, başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver gibi önemli isimlerin yer aldığı İstanbullu Gelin dizisinin kadrosunda yer aldı ve dizide Burcu karakterini canlandırdı.

Ebru Şahin şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Reyyan karakterini canlandırmaktadır.

dizibilgi google play

Hercai Dizisi Reyyan Şadoğlu ( Ebru Şahin ) Kimdir? (3 Yorum)