Hercai Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 19 Eyl 2019 Hercai  0

Atv ekranlarında fırtınalar estiren Hercai dizisinin yeni sezonu için geri sayım başladı. Dizi Bir Zamanlar Çukurova ve Sen Anlat Karadeniz gibi dizileri ile sezonda büyük reyting toplayan Atv de yayınlanacak.

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Çekimleri bir masal şehri adeta açık hava müzesi gibi olan Mardin’de gerçekleşecek olan dizinin Yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz üstleniyor.
Senaryosunu Eda Tezcan kaleme alıyor.
Yönetmenliğini Cemal Şan
Cast direktörlüğünü ise Gülden Avşaoğlu yapıyor.

Hercai Dizisinin Konusu

“İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” anlatılacak.
Midyat’a İstanbullu bir iş adamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan’ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir.

İki erkek arasındaki verilecek karar merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı iş adamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi?

Hercai’ dizisinin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Servet Pandur, İnci Şen ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

Hercai Ne Demek ? 

Hercai kelimesinin anlamı kararsız bir şeyde tutarlı olmayan, bir işin sonunu getirmeyen, özellikle aşk konusunda bağlanma sorunu yaşayan kimse demektir.

REYYAN HAMİLE Mİ?

Hercai Dizi Oyuncuları

Akın Akınözü ( Miran Aslanbey )

Aslan Ailem ve Payitaht Abdülhamit dizileri ile tanınmaktadır. 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak 2015 yılında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi ile gerçekleştirmiştir. Ardından Arkadaşlar İyidir isimli dizisindeki performansı ile büyük beğeni toplamıştır. Son olarak Payitaht Abdülhamit’de Ömer karakterini canlandırmıştır.


Ebru Şahin ( Reyhan Şadoğlu )

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul’lu Gelin dizisindeki Burcu karakteri ile tanınmaktadır. İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunudur.

 

İlay Erkök (Yaren) 

Tolga Çevik’in asistanı olarak dikkat çekmeyi başarmıştır. Manisalı olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Konservatuar Bölümü Tiyatro mezunudur. Güneşi Beklerken dizisindeki rolü ile büyük beğeni toplamıştır. Son dönemlerde İnadına Aşk ve Hayatımın aşkı dizilerinde yer almıştır.

 


Gülçin Santırcıoğlu ( Sultan Aslanbey )

1977 yılında İzmir’de doğmuştur. Oyunculuğu yanı sıra müzisyenlik yapmaktadır. Nefes Nefese ve Oyun Bozan dizlerindeki performansı ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Asıl çıkışı ise Diriliş Ertuğrul dizisindeki Çolpan Hatun karakteri ile gerçekleştirmiştir.

 


Serhat Tutumluer ( Hazar Şadoğlu )

29 Haziran 1972 de Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Serhat Tutumluer ilk – orta ve lise öğrenimini aldıktan sonra İtü Sosyoloji bölümünü kazanmış olsa da daha sonrasında burada 1 yıl kadar eğitim aldıktan sonra Ankara Devlet Konservatuarı imtihanlarına girmiş ve kazanmıştır. Özel hayatında tam bir dalış tutkunu olan Tutumluer aynı zamanda tam bir blues – caz müzik ve klasik müzik hayranıdır. Aynı zaman da kendisi konuşmayı ve sohbet etmeyi de çok sevdiğini belirtiyor. Okulunu bitirdikten sonra Serhat Tutumluer Devlet tiyatrosunda sözleşmeli olarak çalışmış ve İzmit Devlet Şehir Tiyatrosuna geçiş yapmıştır. Senan Kara ile evlidir.

Serhat Tutumluer Hercai dizisinde Hazar Şadoğlu karakterini canlandırmaktadır.

1972 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ankara Devlet tiyatrolarında çalışmıştır. Kendisi gibi oyuncu olan Senan Kara ile evlidir. Dizide Hazar Şadoğlu Reyyan’ın üvey babasıdır. Zehra başkasından evlilik dışı ilişki ile hamile kalınca onunla evlenmiş ve Reyyan’ı büyütmüştür. 


Ayda Aksel ( Azize Aslanbey )

 

31 Ekim 1962 yılında dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Uzun yıllar Sadri Alışık tiyatrosunda görev almıştır. Zengin Kız Fakiroğlan dizisi ile tanınmıştır. 

Dizide Aslanbey ailesinin anneleridir. Şadoğlu ailesine yılları önce intikam yemini etmiştir. Oğlunu küçük yaşlarda intikam için büyütmüştür.


Macit Sonkan ( Nasuh Şadoğlu )

1953 yılında dünyaya gelmiştir ve tiyatro kökenli oyuncularımızdandır. Dizilerde genellikle son dönemlerde yer almakta dede ve ağa rollerini canlandırmaktadır. Nasuh Ağa, Hercai dizisinin sert ve acımasız ağasıdır. 


Serdar Özer (Cihan Şadoğlu)

21 Ocak 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Turizm Otelcilik mezunudur. 2003 yılındaki Hekimoğlu dizisi ile kamera önü kariyerine başlamıştır. Son olarak kızlarım için dizisinde Yağız karakterini canlandırmıştır. 

Cihan Şadoğulları’nın varisidir. Hazar’ın kardeşidir. 


Oya Unustası ( Gönül Aslanbey )

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. Son olarak Masum Değiliz dizisinde rol almıştır. 

Gönül, Aslanbeylerin gelini ve torunudur. Amcasının oğlu Miran ile evlenmiştir. Resmi nikahı yoktur.  İntikam için kocasının Reyyan ile evlenmesine razı olmuştur. 

 


Tansu Taşanlar ( Azad Şadoğlu )

1984 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2008 yılındaki Küçük Kadınlar dizisi ile tanınmıştır. Son olarak Çukur dizisinde Nazı karakterine hayat vermiştir. 

Azat Şadoğlu’nun torunu ve varislerindendir. Yaren’in abisidir. Reyyan’a çocukluğundan beri aşıktır. 


İnci Şen (Nigar Kantarcı)

İnci Şen, 1953 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Usta oyuncu Şener Şen’in kız kardeşidir. İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olmuştur.

Şu sıralar Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde, Nigar Kantarcı karakterini canlandırmaktadır. 

Eda Elif Başlamışlı (Eski Elif)

Eda Elif Başlamışlı, 19 Nisan 1997 yılında Ankara’da doğmuştur. Ekranlarla ilk tanışması Bana Her Şey Yakışır yarışmasına katılmasıyla başlamış; yarışmada birinci olmuştur. Daha sonra özel oyunculuk eğitimi alan Eda Elif Başlamışlı; ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında rol aldığı Hep Yek 2 isimli sinema filminde rol alarak gerçekleştirmiştir.

Elif Aslanbey’i ilk canlandıran kişidir. Ancak daha sonra diziden ayrılmış yerine başka oyuncu gelmiştir.

Gülçin Hatıhan (Handan)

21 Aralık 1972’de İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Tiyatro eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldı. İlk oyunculuk deneyimini ise 1994 yılında yayınlanan Kaygısızlar dizisi ile yaşamıştır.
 
1999 yılında gittiği New York’ta 10 yıl yaşayan Gülçin Hatıhan, Broadway’de ilk kez sahnelenen Türk müzikallerinin (Hisseli Harikalar Kumpanyası, 2009, Beacon Theater, NY) yönetmenliğini yaptı. 2004 yılından beri oyunculuk ve yönetmenlik yapmaktadır.
Hercai dizisinin Handan’ı Gülçin Hatıhan Yaren’in ve Azad’ın annesidir. Zehra Şadoğlu elti olmuşlardır.

Feride Çetin (Zehra Şadoğlu)

 

5 Kasım 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Bulgaristan göçmenidir. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü’nden mezun olmuştur.

İki Genç Kız filminin setinde Ataman tarafından keşfedilip filmin baş rolüne seçilmiş ve büyük beğeni toplayan Behiye karakterini canlandırarak oyunculuk macerasına başlamıştır. Oyunculuğun yanı sıra çevirmenlik, dergicilik, gazetecilik deneyimi de olan genç oyuncunun kendisinin yönettiği 15 kadar kısa filmi de bulunmaktadır.

Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde, Zehra Şadoğlu karakterini canlandırmakta Reyyan’ın annesidir. Hazar beyinde eşidir. 

Cahit Gök (Fırat)

Cahit Gök, 7 Ekim 1981’de Bingöl’de dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesin’de eğitimini sürdürürken oyunculuk için ünlü oyunculardan özel dersler almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Fırtına isimli sinema filmi ile yaşamıştır. Ardından Siyah Beyaz Aşk, Ya Tutarsa, Tutar mı Tutar, Urfalıyam Ezelden, Sevdaluk, Güzel Çirkin, Mavi Kelebekler, Ezel, Bir Bulut Olsam gibi birçok projede yer almıştır.

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Fırat karakterine hayat vermekte. Miran’a çok destek olmakta, Yaren den hoşlanmaktadır. 

Aydan Burhan (Hanife)

1 Kasım 1968 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. Bursa Belediye Konservatuarında eğitim gören Aydan Burhan, Kemal Sunal ile birlikte Boynu Bükük Küheylan ve Gülen Adam filmlerinde oynamıştır. En çok Mahallenin Muhtarları dizisinde oynadığı Fadime karakteri ile tanınmıştır.

Şu sıralar Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde, Hanife karakterini canlandırmakta, Nasuh ağanın eşi olup konakta hanım olmak istemektedir.

Güneş Hayat (Esma Demiralp)

1 Haziran 1964 yılında Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı mezunudur. Trabzon, Diyarbakır ve Ankara Devlet Tiyatroları’nda çalışmıştır. 

Gülpare dizisinde sergilediği ‘Zeynep’ karakteri ile ilk televizyon deneyimini yaşayan oyuncu, Hercai dizisinde Esma Demiralp Azize Aslanbey’in sağ kolu, Aslanbey konağının kalfasıdır.

Aslı Samat (Melike)

1991 senesinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünü bitirmiş olan Aslı Samat, ilk kez 2015 senesinde Uzaklarda Arama isimli sinema filminde rol almıştır. İlk deneyimi sonrasında 2017 senesinde Ateş Böceği ve 2018 senesinde Lady Winsley isimli sinema filmlerinde yer almıştır. Şimdilerde ise Hercai dizisinde Melike isimli karakteri canlandırmaktadır.

Oyuncu olabilmek için 93 kilo veren Aslı Samat, 173 kilodan 80 kiloya düşerek, 62 beden olan kıyafetlerini 42 beden olacak kadar kilo vermiştir. 

Eylem Tanrıver (Keriman Çetin)

Hercai Keriman, yani Eylem Tanrıver; Hercai dizisinde ki Keriman rolü için Keriman der ki: “Yarım akıllı sayıyorlar beni. Olsun, saysınlar. Aklımın yarısını gömdüm ben kalbimin yarısını, ruhumun yarısını. Ben Keriman, kırk odalı aynalı konağın delisi, kendi viranesinin gamlı bülbülü.”

Eylem Tanrıver, 1973 yılında Mersin’de doğmuştur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü’nde tamamlamıştır. 1997 yılından bu yana İzmit Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda görev yapmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini 1999 yılında rol aldığı Küçük Besleme dizisi ile yaşamıştır.

Ebrar Alya Demirbilek (Gül)

Show TV’nin ilgiyle izlenen programı Çocuktan Al Haberi ile tanınan ve şimdilerde Hercai dizisinde Gül karakterini canlandıran kutu bebek Ebrar Demirbilek dedesinin Gül Hanımı, konağın neşesi.Hazar Şadoğlu’nun akıllı ve tatlı kızıdır. Ablası Reyyan’ı çok sever. 

30 Eylül 2014 doğumlu olan Ebrar’ın annesi ev kadını. Babası ise bir butik işletiyor. Ebrar’ın kendisinden hayli büyük olan bir ablası da var. İsmi de Sude Demirbilek. Ancak Ebrar ile Sude birbirinden gece ile gündüz kadar farklı. Ebrar sarışın mavi gözlü Sude ise esmer güzeli.Ebrar daha 6 aylıkken dizilerde oynamaya başlamıştır.

 

Gökhan Yavuz (Rıza Demir)

Hercai dizisinde rol alan Gökhan Yavuz, Rıza Demir olarak ekranlara geliyor. Şadoğulları’nın her işine koşturan, hayatı konakta öğrenmiş sadık bir fertdir kendisi.

Gökhan Yavuz, 1978 doğumlu ve  Sinema, TV, Oyunculuk bölümü mezunudur. Yabancı Damat, Ölümüne Sevdalar isimli Tv dizilerde rol almıştır.Tiyatro deneyimlerinin yanı sıra Görev ve Son Tatil sinema filmlerinde baş rollerde yer almış olan yetenekli oyuncu birbirinden farklı rollerin üstesinden başarıyla gelmiştir.

Aynı zamanda şair ve yazar da olan çok yönlü oyuncu, 2007 yılında Hainler Günü adlı şiir albümüyle yurt dışında da önemli bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Gökhan Yavuz’un aynı zamanda başarılı bir spor hayatı vardır . Bir çok oyuncuya dövüş ve aksiyon sahnelerinde koçluk, yapım şirketlerine danışmanlık yapmıştır.

Duygu Yetiş (Elif Aslanbey)

 

Hercai dizisi ‘Elif Aslanbey’ karakterine hayat veren Eda Elif Başlamışlı ile yollarını ayırdı. Rolün yeni sahibi ünlü oyuncu Duygu Yetiş oldu.

Duygu Yetiş 1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuar tiyatro bölümünde tamamaladı.Mezun olduktan sonra çeşitli tiyatro oyunlarında rol aldı.Acil Aşk Aranıyor (Nisan), Analı Oğullu, Uçurum, Krem (Aslı), Üsküdar’a Giderken (Hayal), Kış Masalı (Esmer), Annem (Gonca Eğilmez), Gülpare (Melek), Yağmur Zamanı (Merve), Tatlı Hayat (Mehpare) TV Dizilerinde oynadı.Duygu Başara Casting Ajans ile çalışmaktadır.2010 yılında Nisvan – Tarihe Adını Yazdıran Kadınlar Nisvan isimli sinema filminde “Yıldız Moran / İlk kadın fotoğrafçı”yı oynadı.2011 yılında Oğul isimli sinema filminde Kürt kızı oynadı.Duygu Yetiş, 2015 yılında Show tv’de yayımlanan “Acil Aşk Aranıyor” dizisinde “Nisan” karakterini canlandırdı.

Aydan Taş (Şehriyar Taşkın)

 

Hercai dizisine 5. bölüm itibariyle ‘Şehriyar Taşkın’ karakteri dahil oldu. 

1982 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. BKM Tiyatro’nun muhasebe biriminde çalışırken, BKM Atölye Oyuncularına dahil olmak için Yılmaz Erdoğan ile konuştu. Erdoğan onu kabul edince de oyunculuk eğitimi almaya başladı. Bu ekibin yapmış olduğu Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla ün kazandı.

 

Sarp İkiler (Caner)

 

8. bölümünde diziye Nigar’ın asker oğlu olarak girdi. Daha önce herhangi  bir projede yer almayan Sarp İkiler, ekranların yeni parlayan yüzü olma yolunda. ajans aracılığı ile yan rol olan Caner tipi için uygun görülerek diziye dahil edilmiştir.
Üniversite eğitimini radyo ve televizyonculuk üzerine okumaya devam ediyor. 22 yaşında.

Haldun Boysan (Haşmet Ağa)

6 Temmuz 1958 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Babası gazeteci ve mimar Aydın Boysan’dır. T.E.D. Ankara Koleji’ni bitirdi. Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden 1987 yılında mezun oldu.

A.S.T. ve Yeni Tiyatro İstanbul Şehir Tiyatrosunda görev yaptı.
İngilizce-Türkçe dublaj yapmaktadır. Haldun Boysan koyu Beşiktaş’lıdır. Birçok sinema filmi ve dizilerde oynamıştır.

Atilla Pekdemir (Yusuf Ağa)

Yusuf Ağa karakteri Nasuh Ağa’nın ahiretliğidir. Yusuf ve Nasuh seneler önce birbirine çok yakın dostlardır ve birbirlerinin tüm sırlarını bilmektedir. Yusuf, Nasuh Ağa’nın açıklarını kapatan ve ona her koşulda destek veren biri olarak görülmektedir.

1943 senesinde doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. En son olarak Adını Sen Koy isimli dizide Ökkeş karakterini canlandırmıştır. Akıllarda kalan bir diğer yapımı da Nizama Adanmış Ruhlar’dır. 2013-2014 senelerinde Aramızda Kalsın dizisinde ve sonrasında Umutsuz Ev Kadınları dizisinde önemli roller oynamıştır. Geçmişte geniş kitleler tarafından takip edilen Levent Kırca imzalı Olacak O Kadar isimli dizide de yer almıştır.

Ahmet Kayakesen

Hercai dizisine katılan yeni oyuncu Ahmet Kayakesen oldu. Yasak Elma dizisinin ikinci sezonunda Hakan rolüne hayat vermişti. Ahmet Kayakesen 1984 yılında İzmir’de doğmuştur. Çılgın Dersane dizisi ile kariyerine adım atmıştır ve Kocamın Ailesi dizisi ile ekranların tanınan yüzü haline gelmiştir.

 

Hercai Dizisi Fragmanı 

Hercai Dizisi Analizleri İçin Tıklayın

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Hercai Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)” üzerine 119 yorum

 1. zoritoler imol dedi ki:

  After all, what a great site and informative posts, I will upload inbound link – bookmark this web site? Regards, Reader.

 2. Lamar Erkkila dedi ki:

  Really Appreciate this update, how can I make is so that I get an email sent to me when you publish a new article?

 3. graliontorile dedi ki:

  Please let me know if you’re looking for a author for your blog. You have some really great articles and I feel I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I’d really like to write some content for your blog in exchange for a link back to mine. Please shoot me an e-mail if interested. Kudos!

 4. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber

 5. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini ve ben de seni çok seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 6. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 7. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle

 8. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim

 9. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber

 10. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar çok seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 11. Rehan dedi ki:

  Rehan cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.