Hercai Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Çekimleri bir masal şehri adeta açık hava müzesi gibi olan Mardin’de gerçekleşecek olan dizinin Yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz üstleniyor.
Senaryosunu Eda Tezcan kaleme alıyor.
Yönetmenliğini Cemal Şan
Cast direktörlüğünü ise Gülden Avşaoğlu yapıyor.

Dizi Bir Zamanlar Çukurova ve Sen Anlat Karadeniz gibi dizileri ile sezonda büyük reyting toplayan Atv de yayınlanacak.

Hercai Dizisinin Konusu

“İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” anlatılacak. Hercai’ dizisinin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Servet Pandur, İnci Şen ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

Hercai Dizi Oyuncuları

Akın Akınözü

Aslan Ailem ve Payitaht Abdülhamit dizileri ile tanınmaktadır. 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak 2015 yılında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi ile gerçekleştirmiştir. Ardından Arkadaşlar İyidir isimli dizisindeki performansı ile büyük beğeni toplamıştır. Son olarak Payitaht Abdülhamit’de Ömer karakterini canlandırmıştır.


Ebru Şahin

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul’lu Gelin dizisindeki Burcu karakteri ile tanınmaktadır. İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunudur.

İlay Erkök

Tolga Çevik’in asistanı olarak dikkat çekmeyi başarmıştır. Manisalı olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Konservatuar Bölümü Tiyatro mezunudur. Güneşi Beklerken dizisindeki rolü ile büyük beğeni toplamıştır. Son dönemlerde İnadına Aşk ve Hayatımın aşkı dizilerinde yer almıştır.
Gülçin Santırcıoğlu

1977 yılında İzmir’de doğmuştur. Oyunculuğu yanı sıra müzisyenlik yapmaktadır. Nefes Nefese ve Oyun Bozan dizlerindeki performansı ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Aslıl çıkışı ise Diriliş Ertuğrul dizisindeki Çolpan Hatun karakteri ile gerçekleştirmiştir.


Serhat Tutumluer


Ayda Aksel


Macit Sonkan


Serdar Özer


Oya Unustası


Tansu Taşanlar


Servet Pandur


İnci Şen


Eda Başlamışlı