Hercai Dizisi Miran Aslanbey (Akın Akınözü) Kimdir?

Atv’nin heyecanla izlenen dizisi Hercai Dizisi Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. Kısa sürede zirveye yerleşen Hercai’nin oyuncuları da dikkat çekiyor.

Konusu ve oyuncu kadrosuyla izleyicilerin dikkatini çeken Hercai dizisi yeni bölümleri ile izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Akın Akınözü Kimdir?

1 Ocak 1990 Ankara doğumlu. 1.80 boyunda, 75 kilodur. Oyuncu Özlem Akınözü nün oğludur. Ted Ankara Koleji Matematik Fen Bölümü mezunudur. Lise de okurken annesi konservatuara göndermek istemiş, ancak Akın Matematiği seçmiştir.

Los Angeles General Studies Berkeley Aplied matemetik alanında eğitimini tamamlamış ve oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Yakışıklı oyuncu ilk 2014 yılında Azrail isimli sinema filmi ile bu sektöre girmiş ve dizi oyunculuğuna Muhteşem yüzyıl Kösem ile devam etmiştir. Daha sonra Arkadaşlar İyidir, Payitaht Abdülhamid ve Aslan Ailem dizileri ile izleyici karşısına çıkmıştır. İlk başrol deneyimini Hercai dizisiyle yapmıştır.

Fitness’la ilgilenen Akın Akınözü için spor çok önemli. Ailesi ve arkadaşları ile zaman geçirmekten de çok keyif alıyor. Sosyal medyayı yakından takip ediyor.

Miran Aslanbey Kimdir?

Aslanbey ailesinin soyunu devam ettirecek tek kişidir. Babaannesi Azize Aslanbey tarafından intikam masalları ile büyütülmüştür. Soğuk, mesafeli, aynı zamanda güçlü zeki bir adamdır.

dizibilgi google play

Hercai Dizisi Miran Aslanbey (Akın Akınözü) Kimdir? (6 Yorum)

  1. Akını Erkana ben de benzettim 1.resimde.Sonrakı resimlerde katiyyen benzemiyorlar.

  2. Aslicim canım bende 3 bölüm analizi yok gelmemiş acaba yazmadinmi yoksa bendemi cikmiyor

    • Günaydın Ayselcim, henüz yazamadım misafirlerim vardı. kandildi derken yazamadım ama en kısa zamanda yazıp siteye ekleyeceğim takipte kal.