Hercai Dizisi Hazar’ın Kızı (Ebrar Demirbilek) Kimdir ?

Burak 12 Şub 2019 Hercai  0

Banu Akdeniz yapımcılığını üstlendiği Hercai dizisinde oyuncu kadrosu dikkat çekmeye devam ediyor. Tecrübeli oyuncuların yanı sıra dizide minik oyuncu Ebrar Demirbilek’de yer alıyor. Merak edenler için Emrar Demirbilek kimdir yakından tanıyalım.

Hercai Çocuk Oyuncu Kimdir ?

30 Eylül 2014 yılında dünyaya gelmiştir. 3 yaşındaki oyuncu henüz 3 aylıkken ailesi tarafından ajansa kaydettirilmiştir. Bundan sonra hayatı değişen minik oyuncu dizilerde izleyici karşısına çıkmaya başlamıştır. İlk olarak 2015 yılında henüz bir kaç aylıkken Sen Benimsin dizisinde yer aldı.

Dizilerin ardından Evrim Akın’ın sunduğu “Çocuktan Al Haberi” programında yer aldı ve geniş bir kesim tarafından tanınmayı başardı. Bu programın yanı sıra sosyal medya paylaşımları ve modellik sayesinde kendi parasını kazanmaya devam etti. Her bölümde Çocuktan Al Haberi programında verdiği cevaplarla fenomen olmayı başarmıştır.

Tam ismi Ebrar Alya Demirbilek olan geleceğin çocuk yıldızı sosyal medyada verdiği yemek tarifleriyle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Ebrar’ın anne ve babası da sevenleri tarafından oldukça merak ediliyor.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir