Hercai Dizisi Elif Aslanbey (Duygu Yetiş) Kimdir? Öldü mü?

Burak 04 Nis 2019 Hercai  0

Hercai Elif Öldü mü?

38. bölümde işler iyice karıştı ve son sahnede Elif karakterinin gelinlik giyerek intihar ettiği gösterildi. Herkesin merak ettiği o soruya gelelim; Hercai Elif Öldü mü? Duygu Yetiş diziden mi ayrılıyor? Hercai son bölümde bahsedilen intihar sahnesinden sonra. Ortalık kan gölüne dönecek ve intikam savaşlarına bir yenisi daha eklenecek gibi görünüyor. Virüs sebebiyle set çalışmalarının durduğu bu dönemde bilgi almak çok zor. Ama kesin olmamakla beraber Elif’in gerçekten öldüğünü düşünüyoruz. Bilgi akışı sağlandıkça yazımız güncel tutulacaktır.

Hercai Eski Elif (Eda Elif Başlamışlı)

Hercai dizisi Miran Aslanbey’in eski kız kardeşini canlandıran Eda Elif Bşalamışlı diziden ayrıldı. Yerine Duygu Yetiş geldi.

 

 

Hercai Elif (Duygu Yetiş)

Hercai dizisinde Miran Aslanbey’in kız kardeşini artık Duygu Yetiş canlandıracak.

Duygu Yetiş Kimdir? 

1984 istanbul doğumlu, Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu. Tatlı hayat dizisinde Mehpare karakteri ile ilk ekran deneyimini yaşadı.

2004 yılında rol aldığı Yağmur Zamanı adlı dizideki Merve rolü ile dikkat çekti. Duygu Yetiş,Annem dizisi ile yükselişe geçmiştir. Diğer rol aldığı projeler; Gülpare, Annem, Kış Masalı, Nisvan, Krem, Uçurum, Galip Derviş, Analı Oğullu, Dün Bugün Yarın, Üsküdara Giderken, Evli ve Çocuklu.

2016 yılında rol aldığı ve Doktor Nisan karakterini canlandırdığı Acil Aşk Aranıyor dizisi ile yıldızı daha da parlayan Duygu Yetiş, dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde de rol almış ve başarılı oyunculuk performansı ile göz doldurmuştur.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir