Hercai Dizisi Bitiyor mu? Sezon Finali Ne Zaman?

Atv ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan ve sezona çok hızlı giriş yapan Hercai dizisi, 5 Nisan 2019 Cuma akşamı 4. bölümü ile ekrana geldi.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün başrolünde oynadıkları dizi
Midyat’ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşk hikayesinin anlatıldığı intikamdan doğan imkansız aşkın hikayesi.

Dizi farklı senaryosu ve başarılı oyunculuklarla izleyenlerden tam not aldı.

Hercai Dizisi Bitiyor mu?

Hercai dizisi yeni bir dizi olmasına karşın seyirci tarafından oldukça beğenildi. Dizi tamamı ile bitmiyor. Sadece Sezon finali yaparak yaz tatiline giriyor.

Hercai Dizisi 1. Sezon Finali Ne Zaman?

Hercai Dizisi 5 Nisan 2019 Cuma akşamı 4. Bölümü ile ekrana gelerek seyircisi ile buluştu. Dizi 7 bölüm daha ekranlarda olacak sonrasında tatile girecek.

Hercai Dizisi 12. bölümün yayınlanacağı 31 Mayıs günü sezon arası verecek. Yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek!

Yeni Sezona 2. Sezonda da devam edecek olan Hercai dizisi 20 Eylül 2019 Cuma tarihinde yeni 13. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek.

dizibilgi google play

Hercai Dizisi Bitiyor mu? Sezon Finali Ne Zaman? (8 Yorum)

 1. miran ve reyyanın hercai dizisindeki rollerini çok güzel yapıyorlar. miran ve reyyanı çok sevi yorum . birbirinize çok yakışıyorsunuz .

 2. Bugüne kadar izlediğim en güzel dizi . miran ve reyyan hercai dizisine çok yakışmışlar.

 3. Teşekkür ederim izlediğim tek türk dizisi Hercai onuda çok severek izliyorum. Yaz tatilimde rahat rahat okul yok falan izlerim diye düşündüm sezon finali falan olduğunu bilmiyordum dizilerde cevap verdiğiniz için çok teşekkürler Asli. Neyse ya bende tatil bitip okul başladığında izlerim

  • Hayırlı akşamlar Krystu, yaz ve kış dönemi diye diziler ikiye ayrılır. okullar açılırken açılır ve okullar kapanmaya yakın biter bu kış dönemi dizileridir. Kış dizileri bitince yaz dizileri devreye girer ve bu hep böyle devam eder.
   Kış döneminde çok sevilen dizilerin tekrar bölümleri de yazın yayınlanır bu da kanalın kararıdır.

  • Merhaba Krystu bu haber kesin doğru. Tahmin değil. Yaza girerken bütün diziler gibi Hercai dizisi de tatile girecek. Yaz döneminde tekrar bölümleri yayınlanır mı? onu kanal uygun görürse neden olmasın. her dizi Eylül ayında başladığı için Hercai dizisi de yaz tatili bitimi okulların açılacağı zaman yeni bölümleri ekranlarda olacaktır.

 4. Of ya nolursunuz yaptirmayin diziye sezon finali bile lütfen ya. Nasil bekleriz onca zaman peki sezon finali ne zaman bitecek tüm yaz izleyemeyeceğiz mi diziyi ? Olamaz ya of