Hercai Dizisi 8. Bölüm Fragmanı


“Yaşarken Ölmeyi Öğretiyor Bana, Yaktığın Ateşte Sen de Yan Diyor!

Hercai 8. bölüm, Atv’nin sevilerek izlenen dizisi Hercai’nin yeni bölümünde Hazar Bey ile Miran karşı karşıya geliyor. Miran’ın gözlerinde kin ve nefret gören Hazar Şadoğlu, kızı Reyyan ile konuşuyor ve Reyyan bu konuşmanın ardından evi terk ediyor. Reyyan’ın gittiğini öğrenen Azat ise evde taş üstünde taş bırakmıyor.

Hercai 8. yeni bölüm 1. fragmanında yer alan sahneler;

Miran, Reyyan için gidecek yer bırakmadılar kıza, şu göğün altında solunan havayı dar ettiler. “İki ucu kor alev değnek, neresinden tutsa ciğeri yanacak” diyor. Yaren kahkahalarla gülüyor.

Miran ile Hazar bey karşı karşıya geliyorlar, Miran Hazar beye silah çekiyor. Ondan sonra Hazar bey kızı Reyyan ile konuşuyor böyle hırsla yanan gözler kimseye kıymetle bakamaz diyor. Miran Reyyan’ın dudağından öpmek isterken arada elini öpüyor.

Azat da, Reyyan ile konuşuyor, Sevmek değil zor olan, sevilmemeye katlanmak diyor. Reyyan da Miran’ın hem kendisi ile hem de Gönül ile çekilmiş düğün resmine bakıyor. Miran da, “Yaşarken Ölmeyi Öğretiyor Bana, Yaktığın Ateşte Sen de Yan Diyor! Reyyan ise, dolmuşa binmiş gidiyor, Reyyan’ın yokluğunu Gül fark edip ablam yok gitmiş dediğinde Azat, konakta yemek masasının örtüsünü çekerek ne var, ne yok yerle yeksan ediyor.

dizibilgi google play

Hercai Dizisi 8. Bölüm Fragmanı (4 Yorum)

  1. Aslı hanım benim size verdiğim tavsiye daha iyiydi siz dinlemediniz cevap bile vermediniz canınız sağolsun

  2. Aslı hanım lütfen hercaini bitirdikten sonra yemine geçin zaten çok geride kaldınız