Hercai Dizisi 5. Bölüm Fragmanı

Bir yanı aşk, bir yanı intikam ile dolu intikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi Hercai.
Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi


Atv’nin yeni dizisi Hercai 5. yeni bölüm fragmanında Reyyan Şadoğlu, Miran Aslanbey’in evinde, onun konağında odalardan birinde uyuyor ve birisi de onu boğarak öldürmek istiyor. Düşman Şadoğulları’nın kızı Reyyan Şadoğlu’na aşık olan Miran ne yapacak? Reyyan’ı son anda boğulmaktan kurtaracak mı? İşte merakla beklenen Hercai 5. yeni bölüm fragmanı.
“Sana öyle bir ah ettim ki, yüzün asla gülmeyecek!”

Reyyan’ın annesi de kızını Aslanbey konağından almaya gelmiş. Miran Reyyan’ı vermemekte kararlı. Kan davası uğruna, intikam uğruna bir masuma kıydınız diye ağlıyor anne. Reyyan’ın gerçekte kim olduğunu Miran öğrenecek mi?

Hercai Dizisi 5. Bölüm Fragmanı

Atv’nin yeni dizisi Hercai 5. yeni bölüm fragmanında, Reyyan’ın annesi Zehra Şadoğlu Miran Aslanbey’in konağını basıyor. Aslanbey konağının kapısında gözyaşı dökerek geldim kızım diyor. Ve kızımı almaya geldim diye feryad ediyor.

Miran dışarı çıktığında Reyyan’ın annesinden okkalı bir tokat yiyor. Sesi çıkmıyor, karşılık vermiyor. Miran, Reyyan’ı veremeyeceğini söyleyerek ancak ben ölürsem Reyyan’ı alırsın, onu şuan benden daha iyi kimse koruyamaz diyor. Miran böyle söylüyor söylemesine de Reyyan’ı uykusunda yatağında öldürmek isteyen biri var.

Yastığı var gücü ile Reyyan’ın yüzüne kapatıyor boğulsun da ölsün diye. Bunu yapan kim sizce? benim tahminim Miran’ın resmiyette eşi olan ama bunu bir türlü söyleyemeyen Gönül. Bir diğer seçenek ise Gönül’ün annesi ama en çok ölmesini isteyecek kişi Gönül dür herhalde. Miran son anda Yetişip Reyyan’ı kurtarabilecek mi?

Hercai Dizisi 5. Bölüm 2. Fragmanı

Reyyan kız kardeşi Gül’ün düğünde vurulmasının ardından evde birlikte uyumaya çalışırlar. Ablası Gül’e ninni söyler. Miran konağa gelip odaya girince de onun boynuna sarılır.

Yaren ise, Miran ile yüzleşip onunla konuşur. Attığın taş ürküttüğün kurbağa değmeyecekse atmayacaksın der. Ve ben ateşi nereye atacağımı biliyorum der. Bizim erkeklerin edemediği ne varsa sen dahil tüm Aslanbeylere ben edeceğim der.

Bir silah ucunda Miran, bu kez Miran bu silahın önünden sağ kurtulabilecek mi?

dizibilgi google play

Hercai Dizisi 5. Bölüm Fragmanı (24 Yorum)

 1. Ama Reyyan’ı öldürmek isteyen büyük ihtimalle kıskanclıktan gözü dönmüş Miran’ın resmi eşi Gönül’dür.

 2. Burda benden başka Zara da varmış 🙂

  Aslıcım babaanne Reyyan’ı yangından kurtardı kurtarmasına da Miran’ın Reyyan’a aşık olduğunu görünce fiki değişmiş olabilir diye düşünüyorum..

 3. Hayirli akşamlar canlarym tamam Ozgur ablaya selamynyzy iletdim vuslaty izliyomusunuz
  Zara hoş geldin

 4. Iyi ak$amlar arkada$lar. Gözelim çok sag ol,bizim de selamimizi Özgûr ablaya söyle.

 5. Merhaba Gözelcim sana da.nasılsın.Özgür ablaya bizden de selam ilet bizahmet.mesajım çıkmadı.bu çıkacakmı bilmem.

 6. Hayirli haftalar canlarym Aslicim,Hanim ablam,K azeri ablam size Ozgur ablamyn cok selamy var benden iletmemi istedi

  • Hayırlı haftalar Gözelcim, hoş geldin. Teşekkür ederiz Özgür teyzemize bizden de çok selam söyle.

 7. Eline emeğine sağlık Aslıcım.)

  Reyyan’ı öldürmek isteyen Miran’ın babaannesi de ola bilir. Miran’ın resmi eşi Gönülde. Miran son anda Reyyan’ı kurtaracak. Cumayı sabırsızlıkla bekliyorum.

  • Teşekkür ederim Zaracım, bence de Miran kurtaracak. Babaanne yangından kurtardı şimdi neden öldürsün ki? yaşaması onun işine gelir. Ailesi acı çeksin diye yaptı bunu.

  • İyi akşamlar, söz verdim yazacağım, gecikti biliyorum kusura bakmayın şuan yazıyorum tamamlayınca ekleyeceğim siteye.