Hercai Dizisi 3. Bölüm Fragmanı

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi”
Başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

Miran, Kin ve nefret besleyerek büyütülmüş bir çocukluk geçirdikten sonra, intikam almak için ilmek ilmek döşediği planını Şadoğlu ailesinin torunu Reyyan ile evlenerek gerçekleştirir. Miran Reyyan ile vakit geçirdikçe kalbi ona aşık olmakta ama bir yandan da intikam peşinde. Ve zorda olsa Reyyan ile ilk gecesini yaşayan Miran intikamını alır ve Reyyan’ı terk edip gider.

Reyyan bu acıyı kaldıramaz. Miran intikam almıştır ama yüreğinde tarifi imkansız bir sızı, bir acı vardır. Rahatlaması gerekirken rahatlayamaz. Mezarlığa giden Miran ağlayarak annesine içini döker. Kalbim soğumadı annem, hala sıcak der. Reyyan Miran ile birlikte geçirdiği gecenin sabahında kulübe de ateşler içerisinde kalır. o yangından kimse sağ çıkamaz. Miran da bunu öğrenir ve Reyyan’ı merak eder. Acaba Reyyan o ateşler içerisinden sağ çıkacak mıdır?

dizibilgi google play

Hercai Dizisi 3. Bölüm Fragmanı (5 Yorum)

  1. Çok çok güzel dii severek izliyorum. zavallı Reyyan ın ne suçu vardı içim parçalandı ya ah Miran naptın sen nasıl kıydın garibime.
    Bence yangından Reyyan kurtulmuştur yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum

  2. Çok beğenerek izliyorum. Reyyan ne yapıcak. İntikamı çok kötü olucak. Çok üzüldüm kıza. Onun ne suçu var. Bedeli o ödedi. Dahada güclenicek. Miranda aşık olmuş. Yüreyine söz geçiremiyor. İntikam için yapdı herşeyi. Reyyanın babası kötü insana benzümiyor. Bakalım ne olucak??? Belki suçu üzerine atmışlar. Herşey ola bilir. Bakıb görücez.