Hercai Dizi Ekibi ile Yapılan Röportaj

Hercai Dizisi Atv de yayın hayatına başladığın ilk günden çok sevildi. Hikayesi merak uyandıran dizi ekibi ile yapılan Röportajı sizler için sitemize ekledik. Aşağıda izleyebilirsiniz iyi seyirler.

Dizi ekibinden Tansu Taşanlar Hercai nin Azat’ı Neler Söyledi?

Her seferinde bambaşka bir hikaye açılacak. Her açılan kutunun içinden yeni bir hikaye çıkacak. Her seferinde üzüldüğümüz, yeniden heyecanlandığımız, yeniden merak ettiğimiz güzel bir hikaye ortaya çıkacak.

Gülçin Hatıhan Hercai nin Handan’ı Neler Söyledi?

Bütün karakterlerin hikayesi var. Dizinin en entrikacı karakteri Handan mış.

Gülçin Santırcıoğlu Hercai nin Sultan’ı Neler Söyledi?

hırsları olan bir karaktere hayat verdiğini, ben oynamaktan memnunum dedi.

Ebru Şahin Hercai’nin Reyyan’ı Neler Söyledi?

Bu projede yer aldığı için çok heyecanlı olduğunu, kendisi için çok özel bir karakter olduğunu, kalbine dokunan, boğazına düğüm olan bir karakter, içinde zıtlıkları olan biri, hem ürkek, hem özgür, hem cesur, hem hapsolmuş, içinde insan barındıran, saf, masum, iyi niyet ve sevgiye odaklanmış, hayaller kuran, mucizeler bekleyen bir kız. Beni çok çekti Reyyana dedi.

Akın ile çalıştığı için kendisini çok şanslı olarak görüyor ve çok güzel bir ikili olduklarını söyledi.

Akın Akınözü Hercai nin Miran’ı Neler Söyledi?

Ebru ile çok güzel bir sinerji yakaladık. Akını en çok kapı önündeki sahne etkilemiş. İlk öpme. karakteri için kırılma noktası olmuş. ilk bölümden salıncak sahnesi büyük zorluklarla çekilmiş, ancak Ebru büyük keyif almış. Akın bütün gücü ile hiç acımadan sallamış, ürkütücü bir manzarası olmasına karşın izlediklerinde iyi ki yapmışız diyorlar.

Hercai Dizisinde İzleyici Gelecek Bölümler de Neler Bekliyor?

Tahmin etmediğiniz karakterlerden daha da büyük olacak başka aşklar çıkacak. Sevgiyi, vicdanı izleyecek.. İnsanın yaşayacaklarına ve kalbine söz geçirmeyeceği, doğru insanı bulduğunda hayatın bir şekilde onların yollarını kesiştirdiğini izleyecek.

dizibilgi google play

Hercai Dizi Ekibi ile Yapılan Röportaj (1 Yorum)

  1. Bu dizide çoklari için imkansiz dû$únülen,ama en bûyûk a$k Reyyanla Miranin a$ki olacak.