Hercai 3 Ocak 2020 Yeni Bölüm Var mı? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Burak 02 Oca 2020 Haberler  0

ATV ekranlarının efsaneleri arasında olan Hercai Dizisi seyircisini memnun etmeye devam ediyor. Hercai 3 Ocak’ta var mı? Hercai yeni bölümleri Mardin’in Midyat ilçesinde çekiliyor. Dizinin başrol oyunculuklarını Akın Akınözü, Ebru Şahin, Tansu Taşanlar gibi isimler paylaşıyor. Kelime anlamına baktığımızda temelinde aşk yatan hercai, aşkta bağlanma anlamına gelmekte.

Klasikleşmiş imkansız aşkı konu alan dizinin temelinde “İntikamdan doğan bir aşk hikayesi” cümlesi yatıyor. İstanbullu iş adamı olan Miran Aslanbey’in yolu Midyat’a düşer. Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder vetorunu Reyyan’ı da ister. Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir. Konusu bu şekilde devam eden Hercai dizisi 28. Bölüm 3 Ocak yeni bölümü ne yazık ki izleyicisiyle bu hafta kavuşamayacak.

Hercai 3 Ocak Neden Yok? Hercai Yeni Bölüm Ne zaman?

Hercai neden yok diye sorduğunuzu duyar gibiyim, biraz da bu konu hakkında yorum yapalım. 2019’dan 2020’ye geçişte uzun zamandır gelenek haline getirilen yılbaşı tatili baş gösterdi. Setine baktığımızda 2-3 bölüm önden çekilen Hercai dizisi 28. Bölümünün bu hafta yayınlanmamasının sebeplerinden biri yeni reklam anlaşmaları. 2019’da kanallarla reklam için yıllık anlaşma yapan firmalar her sene olduğu gibi bu senede yılbaşı haftası reklam anlaşmalarını askıya alarak yeni değerlendirmeler yaparlar.

Açık arttırmayla reklam fiyatlarının belirlendiği kanalda yeni anlaşmalar yapılmadan yeni bölüm yayınlanması kanalı maddi olarak zarara uğratmakta. Bu yüzden bütün kanallarda bu hafta dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Bu aranın 2 hafta sürmesi de beklenirken hercai yeni bölüm için kesin bir tarih veremiyoruz. Ama muhtemelen Hercai Dizisi 28. Bölüm 10 Ocak’ta seyircisine kavuşacaktır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Hercai 3 Ocak 2020 Yeni Bölüm Var mı? Yeni Bölüm Ne Zaman?” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    SAÇMALIK YA

  2. Anonim dedi ki:

    Neden yok insanlar filimin nerde kaldığını unutuyor birdahada izlemesi gelmiyor bizde bırakırız bu filimi

  3. Anonim dedi ki:

    Ara vermeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir