Hercai 23. Bölüm Fragmanı 29 Kasım Cuma Özeti (Hazar Bey Mektubu Öğrenecek mi? )

Atv’nin sevilen dizisi Hercai, 29 Kasım Cuma günü 23 . yeni bölümü ile izleyicilerle buluşacak.

Hercai 23. Bölüm de Neler Olacak?

Hercai 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak? Fragmanda Reyyan, babasının eşyaların içinde olduğu, mektubunda o torba içinde bulunduğu torbayı arıyor. Torba kayıp, Reyyan Yaren’e söylediğinde, Yaren unutmasaydın elindeki torbayı der. Reyyan da; ben sana unuttum demedim ki Yaren der.

Miran da gerçeklerin ortaya çıkmasını istiyor, Hazar’ın yalan söylediğini düşünüyor. Böyle bir mektup var ise çıksın ortaya, Ben Anamın el yazısını biliyorum der. Gülçin Santırcıoğlu dizide Sultan yengesi olarak Miran’a; Ya annen bu evdeki işkencelerden kurtulmak için Hazar dediği an, Miran kapıyı sertçe kapatarak yenge sus der.

Yengesi de bağırma, sen benim evladımın nasıl öldüğünü biliyor musun? diyerek yarasını gösterir. Oya Unustası dizide kızı olan Gönül ağlayarak bakar.  Serdar Özer dizide Cihan herkes olanları öğrenecek mi?

Azat, senin adını ta en başından yere çalan Yaren dir diyerek dedesini uyarır ve dedesi ilk kez Yaren’e tokat atmak ister babası araya girerek engel olur.

Hazar Şadoğlu Mektubu Okuyacak mı?

Yaren suçlanan kişi… Mektup Zehra’da… Acaba Hazar’a verecek mi? Hazar bey mektubu okuyacak ve gerçekleri öğrenecek mi? Yoksa Zehra mektubu vermekten son anda vazmı geçecek?

Sizlerin düşünceleri nelerdir. Yorumlarınızı yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. 

dizibilgi google play

Hercai 23. Bölüm Fragmanı 29 Kasım Cuma Özeti (Hazar Bey Mektubu Öğrenecek mi? ) (2 Yorum)