Her Yerde Sen Neden Bitti? Başka Kanalda Başlar mı? Hangi Kanala Transfer Oldu? Her Yerde Sen Artık Tv 8 demi Yayınlanacak?

Fox TV’de yaz dizisi olarak başlayan Her Yerde Sen dizisi final yaparak ekranlara veda etti.

Seyirciler Her Yerde Sen dizisini çok beğendi ve ekranlara veda etmiş olmasına çok üzüldü. Şimdi ise seyirci Her Yerde Sen’in neden final yaptığını ve başka kanalda başlama ihtimali olup olmadığını merak ediyor. Her Yerde Sen dizisi 23. bölümüyle FOX TV’de yayınlanarak final yaptı.

Her Yerde Sen Neden Bitti?

Her Yerde Sen dizisi 14 Haziran 2019 tarihinde Fox TV’de yayınlanmaya başlamıştı. Her Yerde Sen dizisi 23 Kasım 2019 Cumartesi günü ekrana gelen 23. bölümüyle ekranlara veda ederek final yaptı. Seyirciye göre bu çok erken final oldu.

Cumartesi akşamları fox tv de ekranlara gelen Her Yerde Sen Neden Yayınlanmıyor? Bir hafta önce final yaptığı için yayınlanmıyor.


İlginizi Çekebilir: NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM?

Önce yayın tarihi değiştirilen dizinin reytinglerde yaşadığı düşüşten dolayı final yaptığı iddia ediliyor.

Eylül ayında Her Yerde Sen’in bütün rakipleri yeni sezonuna başladı. Ağustos ayında 5 reyting alan dizi, Eylül ayına gelindiğinde 4’e, Ekim ayında ise 2 reytinge kadar düştü. Dizinin reytinglerinin düşmesiyle yapımcı şirket Fox TV ile masaya oturarak yayın gününün değiştirilmesini istedi. Anlaşma sağlandı ve Her Yerde Sen dizisi Cumartesi günlerine alındı. Ancak dizi Cumartesi akşamında da beklenilen başarıyı elde edemedi ve düşük reytingler almaya devam etti.


İlginizi Çekebilir: DİZİ İZLERKEN PARA KAZANIN

Bundan sonra yapımcı şirket ve Fox TV tarafından Her Yerde Sen dizisi için final kararı alındı. Her Yerde Sen dizisi 23 Kasım Cumartesi ekrana gelen son 23. Bölümüyle ekranlara veda etti.

HER YERDE SEN DİZİ KONUSU

Her Yerde Sen Dizisi Konusu: Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Selin sadece binbir zorlukla aldığı, emek verdiği evini değil aile gibi olduğu Artemim Mimarlık’taki iş hayatını da bir anda Demir’le paylaşmaya hazır mı? Peki ya geçmişin travmaları ve incinmişlikleriyle mücadele ederken yurt dışındaki başarılı iş hayatını Artemim’de daha da yükseltmek için gelen Demir?

Ofise geldiği ilk andan itibaren ”Demir Erendil Kuralları”yla mücadele etmek zorunda kalacak olan sadece Selin değil… Zor günlerde olsalar bile aile gibi olmayı hiç bırakmamış ve kendi düzenlerinde çalışmaya alışmış olan ofis halkı hem kendilerini hem de Selin’i bu durumdan kurtarmak için birlikte kolları sıvayacak! Demir Erendil herkese karşı tek başına gibi görünse de onu yıldırmak hiç kolay olmayacak ve bizim payımıza da her anı keyifle izlemeli olaylar yaşanacak!

Başınıza gelen en iyi şeyler birçok zaman içinden çıkılmaz sorunların ardında gizlidir. Tam da bu noktada hayatın en güzel hediyesini sunduğu aşk, birbirlerinin hayatına aniden dahil olup kendilerini beklemedik yerlere götüreceği Demir ve Selin’in payına da düşecek!

Her Yerde Sen Başka Kanalda Başlar mı?

Her Yerde Sen Neden bitti? Dizinin yapımcı şirketi ile Fox TV arasında 13 bölümlük bir anlaşma yapılmıştı. Ancak bu anlaşma daha sonra uzatıldı. Dizinin ilk bölümleri fazlasıyla reyting almayı başarmıştı. Ancak yeni sezonun başlamasıyla Hercai, Arka Sokaklar gibi diziler yayın hayatına başladı ve Her Yerde Sen’in reytinglerinde düşüş yaşandı.

Her Yerde Sen Oyuncuları: Aybüke Pusat, Furkan Andıç, Ali Yağcı, Beste Kökdemir, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Deniz Işın, Fatih Özkan, Cem Cücenoğlu, Ayfer Tokatlı, Ayşe Tunaboylu, Binnur Şerbetçioğlu, Aziz Caner İnan.

Fox tv’nin Bir aile hikayesi dizisi gibi, bu dizide final yapan diziler arasına girdi.

Her Yerde Sen Hangi Kanala Transfer Oldu?

Fox tv de ekranlara gelen ve seyirciye göre erken final yapan Her Yerde Sen dizisinin devam etmesini isteyen çok seyirci var. Onlardan biri de siz iseniz yorum kısmına yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Seyircinin tepkisine göre Her Yerde Sen dizisi devam edebilir. Evet böyle bir ihtimal var. Seyirci isterse neden olmasın. Fox tv de olmaz da başka kanal da yayın hayatına devam edebilir. Onun içinde siz değerli ziyaretçilerimiz Her Yerde Sen dizisinin devam etmesini istiyorsanız yorumlarınızı bırakın emin olun kanal sahipleri bu isteklerinizi geri çevirmeyecektir.

 

Her Yerde Sen Artık Tv8 demi Yayınlanacak?

Daha önce Star TV de ekrana gelen günlük dizi Adını Sen Koy Star tv de final yapmasının hemen ardından TV8 e transfer olmuş ve TV8 de yeniden başlamıştı. Her Yerde Sen dizisi de Tv8’e transfer olabilir. Kesin net bir bilgi şuan için yok ancak seyirciden gelecek isteklerin çoğunlukta olması sonucunda bu gerçekleşebilir.

Reytingleri düştüğü için final yapsa bile, iyi bir izleyici kitlesine sahip dizi tv8 de yayın hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Her Yerde Sen dizisinin fan kitlesini bu haber eminiz ki sevindirecektir. Diziyi devam ettirmek için sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olmaya devam edin lütfen.

Dizi ekibinin biraz dinlendikten sonra yeniden çekimler için bir araya geleceği ve stok bölümler hazırlanacağı konuşuluyor. Bazı oyuncuların diziden ayrılıp yeni karakterlerin de diziye dahil olacağı belirtiliyor.

Her Yerde Sen dizisi 2020 yılında devam etsin tarzında yorum ve görüşlerinizi Sizlerde bu konudaki duyarlılığınızı ve isteklerinizi hem kanala hemde yorum olarak aşağıya yazabilirsiniz.

 

 

Her Yerde Sen Neden Bitti? Başka Kanalda Başlar mı? Hangi Kanala Transfer Oldu? Her Yerde Sen Artık Tv 8 demi Yayınlanacak? (21 Yorum)

  1. Her yerde sen dizisi cok keyifli bir dizi izlerken hem guluyorum hem agliyorum ama gercekten bu dizinin bitmesine daha cok uzuldum cok erken final yapti 2020de de devam etsin her yerde sen dizisi

  2. Bu diziyi tenefuslerde sinifca ozetini izliyoruz sinifca bu dizinin bitmesine cok uzulduk biz istiyoruz bu dizi devam etsin 2020 de devam etmesini istiyoruz

  3. Her yerde sen dizisi devam etsin cok uzuldum insallah devam eder insallah bu diziye arka sokaklar omru versinler

  4. Ya yeniden baslasin ben o diziden baska bi dizi izlemiyodum o final yaptigi icin cok uzuldum lutfen devam etsin devam etmesi guzel olur

  5. They need to be sure the main characters Demir(Furkan Andic) , Seline (Aybuke Pusat) and Verdat will be there . Without them I see mo reason to continue.
    I love the series a lot.

  6. Her Yerde Sen dizimizi, Muhteşem ikilimizi ve ekibimizi TV8 ekranlarında seyretmek istiyoruz. Şimdiden çok teşekkürler.