Her Yerde Sen Neden Bitti? Başka Kanalda Başlar mı? Hangi Kanala Transfer Oldu? Her Yerde Sen Artık Tv 8 demi Yayınlanacak?

Fox TV’de yaz dizisi olarak başlayan Her Yerde Sen dizisi final yaparak ekranlara veda etti.

Seyirciler Her Yerde Sen dizisini çok beğendi ve ekranlara veda etmiş olmasına çok üzüldü. Şimdi ise seyirci Her Yerde Sen’in neden final yaptığını ve başka kanalda başlama ihtimali olup olmadığını merak ediyor. Her Yerde Sen dizisi 23. bölümüyle FOX TV’de yayınlanarak final yaptı.

Her Yerde Sen Neden Bitti?

Her Yerde Sen dizisi 14 Haziran 2019 tarihinde Fox TV’de yayınlanmaya başlamıştı. Her Yerde Sen dizisi 23 Kasım 2019 Cumartesi günü ekrana gelen 23. bölümüyle ekranlara veda ederek final yaptı. Seyirciye göre bu çok erken final oldu.

Cumartesi akşamları fox tv de ekranlara gelen Her Yerde Sen Neden Yayınlanmıyor? Bir hafta önce final yaptığı için yayınlanmıyor.

Önce yayın tarihi değiştirilen dizinin reytinglerde yaşadığı düşüşten dolayı final yaptığı iddia ediliyor.

Eylül ayında Her Yerde Sen’in bütün rakipleri yeni sezonuna başladı. Ağustos ayında 5 reyting alan dizi, Eylül ayına gelindiğinde 4’e, Ekim ayında ise 2 reytinge kadar düştü. Dizinin reytinglerinin düşmesiyle yapımcı şirket Fox TV ile masaya oturarak yayın gününün değiştirilmesini istedi. Anlaşma sağlandı ve Her Yerde Sen dizisi Cumartesi günlerine alındı. Ancak dizi Cumartesi akşamında da beklenilen başarıyı elde edemedi ve düşük reytingler almaya devam etti.

Bundan sonra yapımcı şirket ve Fox TV tarafından Her Yerde Sen dizisi için final kararı alındı. Her Yerde Sen dizisi 23 Kasım Cumartesi ekrana gelen son 23. Bölümüyle ekranlara veda etti.

HER YERDE SEN DİZİ KONUSU

Her Yerde Sen Dizisi Konusu: Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Selin sadece binbir zorlukla aldığı, emek verdiği evini değil aile gibi olduğu Artemim Mimarlık’taki iş hayatını da bir anda Demir’le paylaşmaya hazır mı? Peki ya geçmişin travmaları ve incinmişlikleriyle mücadele ederken yurt dışındaki başarılı iş hayatını Artemim’de daha da yükseltmek için gelen Demir?

Ofise geldiği ilk andan itibaren ”Demir Erendil Kuralları”yla mücadele etmek zorunda kalacak olan sadece Selin değil… Zor günlerde olsalar bile aile gibi olmayı hiç bırakmamış ve kendi düzenlerinde çalışmaya alışmış olan ofis halkı hem kendilerini hem de Selin’i bu durumdan kurtarmak için birlikte kolları sıvayacak! Demir Erendil herkese karşı tek başına gibi görünse de onu yıldırmak hiç kolay olmayacak ve bizim payımıza da her anı keyifle izlemeli olaylar yaşanacak!

Başınıza gelen en iyi şeyler birçok zaman içinden çıkılmaz sorunların ardında gizlidir. Tam da bu noktada hayatın en güzel hediyesini sunduğu aşk, birbirlerinin hayatına aniden dahil olup kendilerini beklemedik yerlere götüreceği Demir ve Selin’in payına da düşecek!

Her Yerde Sen Başka Kanalda Başlar mı?

Her Yerde Sen Neden bitti? Dizinin yapımcı şirketi ile Fox TV arasında 13 bölümlük bir anlaşma yapılmıştı. Ancak bu anlaşma daha sonra uzatıldı. Dizinin ilk bölümleri fazlasıyla reyting almayı başarmıştı. Ancak yeni sezonun başlamasıyla Hercai, Arka Sokaklar gibi diziler yayın hayatına başladı ve Her Yerde Sen’in reytinglerinde düşüş yaşandı.

Her Yerde Sen Oyuncuları: Aybüke Pusat, Furkan Andıç, Ali Yağcı, Beste Kökdemir, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Deniz Işın, Fatih Özkan, Cem Cücenoğlu, Ayfer Tokatlı, Ayşe Tunaboylu, Binnur Şerbetçioğlu, Aziz Caner İnan.

Fox tv’nin Bir aile hikayesi dizisi gibi, bu dizide final yapan diziler arasına girdi.

Her Yerde Sen Hangi Kanala Transfer Oldu?

Fox tv de ekranlara gelen ve seyirciye göre erken final yapan Her Yerde Sen dizisinin devam etmesini isteyen çok seyirci var. Onlardan biri de siz iseniz yorum kısmına yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Seyircinin tepkisine göre Her Yerde Sen dizisi devam edebilir. Evet böyle bir ihtimal var. Seyirci isterse neden olmasın. Fox tv de olmaz da başka kanal da yayın hayatına devam edebilir. Onun içinde siz değerli ziyaretçilerimiz Her Yerde Sen dizisinin devam etmesini istiyorsanız yorumlarınızı bırakın emin olun kanal sahipleri bu isteklerinizi geri çevirmeyecektir.

 

Her Yerde Sen Artık Tv8 demi Yayınlanacak?

Daha önce Star TV de ekrana gelen günlük dizi Adını Sen Koy Star tv de final yapmasının hemen ardından TV8 e transfer olmuş ve TV8 de yeniden başlamıştı. Her Yerde Sen dizisi de Tv8’e transfer olabilir. Kesin net bir bilgi şuan için yok ancak seyirciden gelecek isteklerin çoğunlukta olması sonucunda bu gerçekleşebilir.

Reytingleri düştüğü için final yapsa bile, iyi bir izleyici kitlesine sahip dizi tv8 de yayın hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Her Yerde Sen dizisinin fan kitlesini bu haber eminiz ki sevindirecektir. Diziyi devam ettirmek için sizlerde yorum ve görüşlerinizle destek olmaya devam edin lütfen.

Dizi ekibinin biraz dinlendikten sonra yeniden çekimler için bir araya geleceği ve stok bölümler hazırlanacağı konuşuluyor. Bazı oyuncuların diziden ayrılıp yeni karakterlerin de diziye dahil olacağı belirtiliyor.

Her Yerde Sen dizisi 2020 yılında devam etsin tarzında yorum ve görüşlerinizi Sizlerde bu konudaki duyarlılığınızı ve isteklerinizi hem kanala hemde yorum olarak aşağıya yazabilirsiniz.

 

 

dizibilgi google play

Her Yerde Sen Neden Bitti? Başka Kanalda Başlar mı? Hangi Kanala Transfer Oldu? Her Yerde Sen Artık Tv 8 demi Yayınlanacak? (194 Yorum)

 1. Heryerde sen lütfen devam etsin. Romantik komedi olarak çok başarılı bir dizi. Seyrettikçe insanın seyredesi geliyor. lÜTFEN

 2. Her yerde sen adlı dizinin tekrar ekranlara dönmesini çok isterim. Harika bir diziydi tüm karakterleri de çok sevmiştim. Tekrar başlasın lütfen

 3. Heryerde sen dizisi tv8de kaldığı yerden devam etsin Acun Ilıcalı lütfen bu güzel diziyi alın

 4. Her yerde sen dizisi yeniden başlamalı bence çünkü yarım kalan bir çok konu var bu kadar güzel ve komik bir diziye ihtiyacımız var lütfen tekrar yayınlansın TV 8 de

 5. Her yerde sen filmi bitmesin lütfen tekrar TV8 oyuncular hiçbiri gitmesin özellikle vedatımb ayda İbo gitmesin

 6. Bu harika diziye sahip ćıkan olmayacak mı.bu
  Kadar hayran kitlesi volan bir diziböyle mi olacaktı ama bu her yerde sen

 7. Bu harika diziye sahip ćıkan olmayacak mı.bu
  Kadar hayran kitlesi volan bir diziböyle mi olacaktı

 8. Bu harika diziye sahip çıkan olmayacak mı.Bu ,kadar hayran kitlesi olan bir diziböyle mi olacaktı

 9. Lütfen lütfen devam etsin her yerde sen bu diz
  i unutulmuş dostlukları aşkı sevgiyi bir birine bağlılığı anlatan ailece izleye bildiğimiz bir dizi

 10. her yerde sen hirika bir dizi yeniden baslamasi bu dizinin haki seyirci olara cok seviyorum ve dizi devam ederse soz izlicez

 11. Lütfen başlasın.Sesimizi bi bir duyan olsun artık.Hangi kanalda olursa olsun başlasın.Hiçbir kanal

 12. Devam etmeyi hak eden bir dizi bu kadar büyük bir kitlesi olan diziyi bitirme kararı almak saçmalık fox tv çook büyük bir yanlış yaptı dizimize final yaptığından beri fox tv izlemiyorum benim gibi fox tv tepki gösteren milyonlarca her yerde sen izliyicisi var bakın yeni dizilerinin hepsi beş altı bölümde final kararı aldılar alırlar reyting miş al sana reyting fox tv bizim dizimize bak bakalım internette en çok izlenen tıklanan dizi reklammı yapıcan yap reklamını kardeşim biz dizimizi izlerken reklamlarında bile kanal değiştirmeyen fan kitlesiyiz her yerde sen dizimizi geri istiyoruz

  • Dizimiz final yaptığından beri Fox izlemedim.Diğer dizileri de begenilmeden bitiyor.Bu kadar beğenilen bir diziyi bitmek çok yanlış oldu.Yani dizi boşuna harcandı.

 13. Devam etsin etmeli tekarardan eski günlerimize dönelim çok özledik hayatımızın merkezine koyduğumuz diziyi böyle birden bire herşeyi yarım yamalak bırakıp bitirdiler tekrardan başlayıp gerçekten bitmesi gerektiği zaman bitsin hatta Rabbim Arka sokaklar ömrü vesin inşallah netice ile biz çok özledik

 14. Her Yerde Sen dizimizi 2020’de TV8’DE muhteşem ikilimiz Aybüke PUSAT ve Furkan ANDİC’la birlikte izlemek istiyoruz. Lütfen süreci fazla uzatmayın. ACUN’un ağzında haberleri duyarsak umudumuz kırılmadan bekleriz.

 15. HER YERDE SEN DEVAM ETSİN NE OLUR YAA bu dizi devam etmeli 2020yilinda her yerde sen dizisi 2020 yilindada devm etsin

 16. Ya neden cok guzel diziler hemen erken final yapiyo ya ben anlamiyorum ya izledigim her dizi final yapiyo bune ya her sen devam etsin istiyoruz anlamiyomusunuzben her yerde seni cooooook seviyorummm ve bidaha devam etsin istiyorum ne okur bizi duyun!!!! Her yerde sen dizisi 2020 de devam etsinnnnya neolur

 17. Lütfen dizi devam etsin çokseverek izliyordum zaten bir final gibi olmadı
  sanki yada bana öyle geldi lütfen sesimİzi duyun

 18. Kesinlikle devam etmeyi hak eden bir dizi bitirmeleri büyük bir saçmalıktı üç beş kişinin evine koydukları reytink ölçümleriyle buna karar veremezsiniz çağımız internet devri bakın bakalım internette kim önde kim daha çok izleniyo ya dizi final yapalı nerdeyse bir ay olucak her yerde sen devam etmeli diye bu kadar seyirci kendini yırtıyo bu yöneticiler napıyo Allah aşkına bu kadar büyük bir kitlesi olan bir diziyi bitirmek çok saçma bir karar

  • aynen katılıyorum reyting dedikleri gerçekler olmak zorunda değilki,buradan reklem veren büyük kuruluşlara sesleneyim paranızı seyredilmeyen ama reytingli yapımlara basıyorsunuzda biz görmüyoruz…

 19. Lütfen tv8 de devam etsin televizyonda izlediğim tek diziyi bitince benim için tv bitti . Acun abi lütfen duy sesimizi

 20. Her yerde sen bitmesin ben o dizinin en fanatiklerinden biriyim lütfen 2020 yılında tekrar başlasın

 21. Her yerde sen devam etmeli cunku boyle diziye bu yapilmaz erken final yapamaz her yerde sen dizisini 2020 yilinda bekliyoruz

 22. Her yerde sen 2020yilinda ciksin lutfen en cok o diziyi seviyorum ne olur kırmayın bizi de o dizi yeniden ciksin

 23. HER YERDE SEN 2020YİLİNDA DEVAM ETSİN ben o diziyi cooooookkk sevdim neoluur devam etsinnnnnnn!!!

 24. Hakettenmi ayyy cok sevindimmm HER YERDE SEN DİZİSİ 2020YILINDA DEVAM ETSİNNN………………

 25. Her yerde sen dizisi cok keyifli bir dizi izlerken hem guluyorum hem agliyorum ama gercekten bu dizinin bitmesine daha cok uzuldum cok erken final yapti 2020de de devam etsin her yerde sen dizisi

 26. Bu diziyi tenefuslerde sinifca ozetini izliyoruz sinifca bu dizinin bitmesine cok uzulduk biz istiyoruz bu dizi devam etsin 2020 de devam etmesini istiyoruz

 27. Her yerde sen dizisi devam etsin cok uzuldum insallah devam eder insallah bu diziye arka sokaklar omru versinler

 28. Ya yeniden baslasin ben o diziden baska bi dizi izlemiyodum o final yaptigi icin cok uzuldum lutfen devam etsin devam etmesi guzel olur

 29. Farketmez devam etsin de isterse trt çocukta olsun.çok güzel bir diziydi.uzuldum

 30. They need to be sure the main characters Demir(Furkan Andic) , Seline (Aybuke Pusat) and Verdat will be there . Without them I see mo reason to continue.
  I love the series a lot.

 31. Her Yerde Sen dizimizi, Muhteşem ikilimizi ve ekibimizi TV8 ekranlarında seyretmek istiyoruz. Şimdiden çok teşekkürler.