Her Yerde Sen Dizisi Veteriner İbo (Ali Gözüşirin) Kimdir?

Burak 18 Nis 2019 Her Yerde Sen  0

Karga Seven’in Fox tv için çekeceği Sadece Sen yazlık dizisinin adı Her Yerde Sen olarak değişti, Dizinin hazırlıkları tüm hızı ile sürüyor. Merakla beklenen diziyi Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yazıyor. Ender Mıhlarer de yönetiyor. Dizinin belli olan oyuncularından birisi de Ali Gözüşirin.

Her Yerde Sen Dizisi Veteriner İbo Kimdir?

Birbirlerinden habersiz aynı villayı satın alan Kerem ile Selin’in eğlenceli hikâyesini ekrana taşıyacak olan dizinin başrol oyuncuları için titiz bir cast çalışması yürütülüyor. Çekimleri Mayıs ayının ilk haftası başlayacak olan dizide Veteriner İbo yu Ali Gözüşirin kız Arkadaşını da Aslıhan Malbora canlandıracak.

Her Yerde Sen Dizisi Ali Gözüşirin Kimdir?

27 Ocak  1995 doğumlu aslen Trabzonlu. 1.88 boyunda, 73 kilo. İstanbul Gelişim Üniversitesi mezunu. Kalabalık bir aile içinde büyüdü. 3 erkek kardeşler, bir abisi ve bir kardeşi var. Çocukluğu; yara bere içinde kalana kadar sokaklarda oyunlar oynamakla geçti. Çok hareketli bir çocukluk geçirdi. Biraz haylaz bir çocuktu. Oyunculuğa olan merakı ilkokul yıllarında haftada bir kez düzenlenen tiyatro günleri ile başladı. Lise yıllarında ise bu merakı hala devam ediyordu ama üniversite hayalleri için biraz ertelemek zorunda kaldı.

İlk olarak birkaç defilede ve klip de modellik yaparak başladı daha sonra oyunculuk eğitimi almaya başladı.
İlk oyunculuk deneyimini İrem Derici’nin klibi ile yaşadı. Bambaşka Biri isimli cover şarkısında ünlü şarkıcıya eşlik ederek dans etti.
Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol aldı.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.