Her Yerde Sen Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 13 Ağu 2019 Oyuncu Kadrosu  0

“Sadece Sen” ismi ile lanse edilen ama sonra adı Her Yerde Sen olarak değiştirilen Fox tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak olan yeni bir dizi başlıyor. Adı İlk başta Sadece Sen Olan ama sonradan Her Yerde Sen Olarak değiştirilen dizi.
Yapımcılığını; Karga Seven’in yapacağı
Senaryosunu: Deniz Yeşilgün, Esra Çetek Yılmazer yazıyor
Yönetmenliğini: Ender Mıhlar’ın yapacağı dizinin

 

 

Her Yerde Sen Dizisinin Konusu

Fox tv de ekrana gelecek olan dizide olaylar Kerem ve Selin adlı iki gencin birbirinden habersiz aynı evi satın almasıyla başlıyor.

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.

Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

 

 

Eğlenceli konusuyla dikkat çeken dizi çekimlerinin mayıs ayının ilk haftası başlaması planlanıyor.

Dizi ile ilgili gelişmeler oldukça sayfamıza eklenecektir.

Her Yerde Sen Tekrar Bölümleri Ne Zaman ?

Her Yerde Sen dizisinin şu anda tekrar bölümleri bulunmuyor.

Her Yerde Sen dizisinde rolü kesinleşenler; Ali Yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Aybuke Pusat, Furkan Andıç, Ali Barkın, Deniz Işın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner, Ayşe Tunaboylu, Binnur Şerbetçioğlu

  

 

Her Yerde Sen Dizi Oyuncuları

 

 

Ali Yağcı (Burak Yangel)

Selin’in çalıştığı mimarlık şirketinin sahibinin oğludur.  Burak, bu durumu asla bencilce, kendi çıkarları için kullanmamıştır. Amacı gerçekten başarılı olup kendisini babası ünlü iş adamı Ekrem Bey’e karşı kanıtlamaktır. Şirkette yaşanan Genel Müdür boşluğunda, bu durumu kendi lehine çevirebilmek için elinden geleni yapmıştır. Görevinin resmileşeceğini sandığı gün kendisi yerine Demir’in yönetici olarak geleceğini öğrenen Burak eski pozisyonu olan proje yöneticiliğine dönmek zorunda kalır. Bu durum onu Demir’in bir numaralı rakibi haline getirecektir. Selin ve Demir arasında yaşanacak yakınlık Selin’e olan ilgisini arttırdığı gibi Demir’e olan hırsını da ikiye katlayacaktır. 

Ali Yağcı Kimdir?

1990 yılında Ayvalık’ta dünyaya geldi. Çocukluk yıllarını Cunda’da geçirdikten sonra İstanbul’a geldi. Oyunculuk üzerine Deniz Erdem ile Eric Morris Tekniği eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayınlanan Umut Apartmanı adlı film ile yaşayan Ali Yağcı, Adını Sen Koy da Kerem, Seviyor Sevmiyor da Meriç, Erkenci Kuş da Osman, Şimdilerde ise Her Yerde Sen dizisinde Burak Yangel olarak ekranlardadır.

 

 

 

Ali Gözüşirin (Veteriner İbo İbrahim Tunç)

Selin’in evcil ve sokaktan bulup getirdiği hayvanlarını tedavi eden, Selin’e her konuda akıl verip, antikalıklarına bıkmadan göğüs geren veteriner arkadaşıdır. Atletik yapısı ve cool tarzıyla dikkat çeken bir adamdır. Selin’in iş arkadaşı Ayda ile karşılaşmasıyla kendini hep kaçtığı romantik ilişkinin kucağında bulacaktır. 

Ali Gözüşirin Kimdir?

27 ocak 1995 İstanbul doğumludur. Aslen Trabzon’ludur. Üç erkek kardeştir, bir abisi, birde kendisinden küçük erkek kardeşi vardır. İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Meseleler bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduğu bölüm üzerine hayatını devam ettirmemiş, gelecek planları arasında oyunculuk ve modellik yer almıştır. Günümüze kadar bir çok moda çekimine dahil olmuş, bazı defileler için ise podyuma çıkmıştır. Üniversite yıllarında oyunculuk ile ilgilenmesi için vakti olduğunu, her geçen gün kamera önüne ilgisi arttığını ve ilk olarak bir kaç defilede ve klipte modellik yapmış, ardından oyunculuk eğitimi almıştır.

 

 

Aslıhan Malbora ( İbonun Kız Arkadaşı)

 

 

 

Furkan Andıç (Demir Erendil)

 

 

Aybüke Pusat (Selin)

 

 

Ali Barkın

 

 

Deniz Işın (Merve)

 

 

Barış Yıldız

 

 

Cem Cücenoğlu

 

 

Aziz Caner

 

 

Ayşe Tunaboylu

 

 

Binnur Şerbetçioğlu

 

 

Ayfer Tokatlı

 

 

Fatih Özkan

 

 

Hande Kazanova (Dirim Mercan)

40’lı yaşlarda parayı sonradan bulmuş bir adamın seksi ve flörtöz karısı Dirim Mercan. Hayatı boyunca kocalarını finansörü olarak kullanmış ve 4 koca eskitmiş olan Dirim Mercan’ın en büyük meşgalesi her sene evini yeniden dekore ettirmek.

Bülent Düzgünoğlu (Semih)

Selin’in babası

 

Beste Kökdemir (Eylül)

Her Yerde Sen’in oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu Beste Kökdemir katıldı. 14. bölüm itibariyla izleyiciyle buluşacak olan Beste Kökdemir, dizide ‘Eylül’ karakterine hayat verecek. 30’lu yaşlarının başlarında güzel ve başarılı bir iş kadını olan ‘Eylül’, ekonomi okuduktan sonra yurt dışında çalışma hayatına başlamıştır. Yıllar sonra İstanbul’a döner ve Artemim’de çalışmaya başlar. Fakat Eylül’ün geçmişi, yeni iş arkadaşları Demir ve Selin’le ortak bir noktada kesişecektir.

HER YERDE SEN

Beste Kökdemir Kimdir?

29 Ağustos 1993’de Sinop’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Sinop’ta tamamlayan genç oyuncu, istanbul Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünü kazandı. Fakat bir sene sonra bırakıp Bilgi Üniversite Sahne ve Gösteri Sanatları bölümüne geçiş yaptı.

Çıplak Gerçek adlı yapımda oynadı. Bu oyunla da oyunculuk hayatı başlamış oldu.

Sonrasında Not Defteri dizisinde zengin aile kızı Selin’i canlandırdı.

2015 yılında ise Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide yer aldı.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.