Her Yerde Sen Dirim Mercan (Hande Kazanova) Kimdir?

Burak 20 Haz 2019 Her Yerde Sen  0

Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı ve Karga7 Pictures imzalı diziye yeni bölümde Hande Kazanova da katılıyor.

Her Yerde Sen Dirim Mercan Kimdir?

40’lı yaşlarda parayı sonradan bulmuş bir adamın seksi ve flörtöz karısı Dirim Mercan, Hayatı boyunca kocalarını finansörü olarak kullanmış ve 4 koca eskitmiş olan Dirim Mercan’ın en büyük meşgalesi her sene evini yeniden dekore ettirmek. Görgüsüz zor müşteri.

Her Yerde Sen Hande Kazanova Kimdir?

25 Eylül 1973 tarihinde İzmir doğumlu. İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu. Bir arkadaşının onun adına doldurduğu formla katıldığı Yeni Asır, Fuar Blendax güzellik yarışmasına katıldı ve üçüncü oldu. 1993 yılında Star Güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından Japonya‘da yapılan “Miss İnternatonial” yarışmasında ilk 10 girerek Türkiye’yi temsil etmiştir.

1995 yılında Kanal 6’dan gelen bir teklif ile sunuculuk da yapmaya başladı. Bu dönemde Müzik Kutusu, Sizin İstekleriniz, Tele Yarış gibi programlarda sunuculuk yaptı. Ardından Genç TV’ye geçti.

Bu konuda eğitiminin olmasını istediği için kurucuları Can Gürzap ve Arsen Gürzap olan “Diyalog” oyunculuk ve spikerlik kurslarına katıldı. Ayrıca TRT İstanbul Radyosu’ndan Nedim Erağan‘dan dersler aldı.

2000 yılında Kiss TV’de kendi adını taşıyan “VJ Hande Kazanova” programını sundu. Aynı yıldan başlayarak Atv’de Şafak Karaman‘la beraber hazırlayıp sundukları Pop 40’ın ardından Kiss TV, Eko TV, Best TV’de de programlar hazırlayıp sundu.

1997 yılında “Sevgi Sözcükleri” isimli programı yaparken Kandemir Konduk ona yeni bir kariyer önerdi: Oyunculuk. Senaryosunu Kandemir Konduk‘un yazdığı ve başrollerde Erkan CanEsra AkkayaCihat TamerAçelya AkkoyunSevil Üstekin gibi oyuncuların yer aldığı “Mahallenin Muhtarları” adlı dizisinde Ece karakterini oynayarak dizi hayatına başladı.

Hobi olarak başlayan ve gittikçe derinleşen astroloji tutkusu, 2006 yılında Yeni Aktüel dergisinde haftalık yorumlar yazmaya başlamasını sağladı. 2009 yılının Mart ayında Habertürk Gazetesi’ne transfer oldu ve astroloji yazılarına orada devam etti. Bir çok dizi ve film de rol aldı. Uzun zamandır ekranlarda yoktu. Her Yerde Sen dizisi ile ekranlara yeniden dönmüş oldu.

 9 Temmuz 2011 tarihinde Gürcan Yücel ile evlendi.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir