Hekimoğlu Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım) Kimdir?

Yeni başlayacak olan Hekimoğlu dizisi Mucize Doktor dizisine rakip olarak ekranlarda yerini alacak. Aynı gün yayınlanmayacak. Bakalım Hekimoğlu dizisi Mucize doktor kadar sevilecek mi? Dizinin Hekimoğlu oyuncu kadrosunu sitemizden takip edebilir ve diziye katılan oyuncular kimler öğrenebilirsiniz. Daha öncesinde Ateş Hekimoğlu hakkında siz değerli ziyaretçilerimize kısa bir bilgi vermiştik. Şimdi de Mehmet Ali Çağlar Kaan Yıldırım kimdir onun hakkında bilgi verelim.

Hekimoğlu Mehmet Ali Çağlar Kimdir?

Ateş’in ekibindeki uzman nörolog olan Mehmet Ali her zaman Ateş’i en çok eleştiren kişidir. Ne kadar inkâr etse de ekipte en çok Ateş’e benzeyen de odur. Mehmet Ali, İstanbul’un fakir mahallelerinden birinde, zor şartlarda büyümüştür. Sınıf atlamak ve bir daha eski mahallesine dönmemek için çaba sarf etmektedir her zaman… Görünüşüne ekipteki herkesten daha çok özen gösterir. Hırslı ve çalışkan olsa da bazen yetenekleri hırsının gerisinde kalabilir. Sabırsızdır. Ateş’ten hoşlanmasa da bir doktor olarak ona hayranlık duyar ve farkında olmadan bazı zamanlarda onu taklit eder. Ateş onun geçmişiyle arasına koymaya çalıştığı mesafenin farkındadır. Onu manipüle etmek için bu hassas noktasını kullanmaktan kaçınmaz.

24 Aralık 1986 İstanbul doğumlu. İngiltere’nin Londra şehrinde bulunan Brunel Üniversitesinde pazarlama bölümünü bitirdi. Üniversite yıllarında oyunculuğa merak salan yakışıklı oyuncu, pazarlama bölümünü bitirmesine rağmen tercihini oyunculuktan yana yapmıştır. İlk deneyimini 2013 yılında ”Kayıp” dizisinde Kadir rolünü canlandırarak gerçekleştirdi. Ezgi Eyüboğlu ile 15 Mayıs 2016 tarihinde evlenmiştir. 70 kilo, 180 cm boyundadır.

Halka dizisinde de rol alan Kaan Yıldırım şimdilerde yeni başlayacak olan Hekimoğlu dizisinde Mehmet Ali Çağlar olarak seyirci karşısına çıkacaktır.

 

dizibilgi google play