Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Olacak?

ADMİN ADMİN 21 Ara 2019 Haberler  0

17 Aralıkta seyirci karşısına sunulan Hekimoğlu dizisi olumlu eleştiriler almaya devam ediyor. ABD ‘de  popüler olan House Md dizisinin Türk versiyonu olan Hekimoğlu dizisi izleyicilerini ilk bölümden tatmin etmeye başladı.

Reytinglerine aynı gün yayımlanan dizilere oranlarına baktığımızda iyi bir başlangıç yaptığını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Sıralamada salı akşamlarının vazgeçilmezi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kadın dizilerinden sonra sıralama alan Hekimoğlu ilk bölümüyle üçüncü sırada kapatmayı başardı.

Hekimoğlu Dizisinde Ateş Hekimoğlu Olarak Yer alan Timuçin Esen’e övgüler çığ gibi!

Daha önce Gülperi, Bodrum Masalı gibi dizilerde yer alan ve  Müslüm filminden tanıdığımız Timuçin Esen’e Hekimoğlu dizisindeki başarısına övgüler yağıyor. Erkek başrol olarak nitelendirilen Ateş Hekimoğlu karakteri zor görünen ve karmaşık vakaları çözmek isteyen isim yapmış bir doktor rolünü üstleniyor.
Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu) hakkında detaylı bilgi için; Buraya Tıkla  

 

6 Kişilik Dev Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu dizisinde kemik kadro 6 kişiden oluşuyor, bu izleyici yönünden hem avantaj hem dezavantaj olduğunu söyleyebiliriz. Avantaj olarak sürekli aynı insanlarla aynı konular üzerinde durulmayacağının saçma sapan aşk senaryolarıyla izleyiciyi sıkmayacak bir yapısı olduğunu görüyoruz. Dezavantajlarına bakacak olursak her bölüm değişmeyen sağlıkçı kadrosuyla izleyiciyi sıkma ihtimalini de görmezden gelemiyoruz.

Hekimoğlu Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D ‘nin ya tutmazsa? Politikasından dolayı yapımcıyla uzun soluklu bir anlaşma yapılmadı ama  Hekimoğlu Dizisi 1. Bölüm ‘den aldığı reyting başarısını hatırlatmakta fayda var. İlk bölümden yakalanan izleyici kitlesini  korursa uzun soluklu, bizlere Doktorlar dizisini anımsatan  bir proje olacağını düşünüyorum.

Hekimoğlu Kaç Bölüm Olacak?

Yapımcının House Md adlı diziden esinlenerek yazdığı Hekimoğlu dizisi senaryo konusunda pek zorlanmayacaktır. Eğer işler planlandığı gibi giderse 100-150 bölüm çekilmesi planlanıyor, tabi bu konu hakkında senaristin aklındakileri bilmediğimiz gibi kesin bir şey söylemekte  mümkün değil.

Hekimoğlu 2. Bölüm 2. Fragman İzle

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.