Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Hekimoğlu Dizisi 17 Aralık Salı Akşamı İlk bölümü ile ekranlara gelecek. Yayınlandığı bütün ülkelerde reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesi yaratan House md. dizisi, Hekimoğlu adıyla yakında Kanald’ de ekrana gelecek. Dizi dünyasının unutulmaz karakteri Dr. House’u Türkiye uyarlamasında Timuçin Esen canlandıracak. Hekimoğlu dizisi Aralık ayında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

 

Hekimoğlu Ne Zaman Başlıyor?

Hekimoğlu dizisi 17 Aralık Salı günü başlıyor! Dünyaca ünlü dizi House md. uyarlaması olan Hekimoğlu, Mucize Doktor’dan sonra ekranların yeni hastane dizisi olacak.

Oyuncuları Kimler?: dizinin oyuncu kadrosunda, Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz yer alıyor. Dr. House rolünü ise başarılı oyuncu Timuçin Esen canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili geniş bilgiyi sitemizde okuyabilirsiniz.

Hekimoğlu dizisi Aralık ayında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Hekimoğlu dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Sayfamızın sonunda izleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilir yeni dizi hakkında fikirlerinizi sayfamıza yazabilirsiniz.

Hekimoğlu hangi diziden uyarlama? House md dizisinden uyarlama. Dizinin kadrosunu ayrıntılı sitemizde bulabilirsiniz

İlginizi çekebilir: Hekimoğlu oyuncuları

Hekimoğlu 1. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 1. Bölüm 2. Fragmanı

HEKİMOĞLU 1. BÖLÜM 3. FRAGMAN

dizibilgi google play