hekimoğlu 14 nisan

Hekimoğlu 14 Nisan 2020 Var mı? Yeni Bölümleri Ne Zaman?

Burak 13 Nis 2020 Haberler  0

Hekimoğlu dizisi yayınlanan 14 bölümüyle sevenlerine seyir keyfi yaşattı. Başrollerini Müslüm filmi ve karakterinden tanıdığımız Timuçin Esen üstlenmekte. Göz kamaştıran başarısıyla bütün oyunculara örnek olan Timuçin Esen reyting yarışının hız kazanmasında önemli bir etken. Kanal D’nin yeni yapımlarından biri olan Hekimoğlu dizisi 14 Nisan tarihinde yeni bölümüyle ekranlara gelmeyecek.

Hekimoğlu 15. Bölüm Neden Yok?

Rakiplerinin zorunlu tatil yaptığı bu dönemde dizinin yayınlanmasına izi verilseydi seyirci kitlesini genişleteceğinden şüphemiz yoktu ama ne yazık ki ara veren dizilerden biri de Hekimoğlu oldu. Ülkemizde yayılmakta olan korona virüs salgını bir çelme de Hekimoğlu dizisine taktı.

hekimoğlu 14 nisan

Set çalışmalarına 2 haftalık ara veren Hekimoğlu yeni bölüm 14 Nisan salı günü yayınlanmayacak. Aslında hazırda çekilmiş 2-3 bölümü olsaydı bu durumu lehine çevirebilirdi. En büyük rakipleri Baraj ve Eşkıya olan dizi bu 2’linin ara verdiği dönemde yayınlansaydı bir çok yeni seyircinin ilgi odağı haline gelebilecekti. Ama stokta yeni bölüm olmadığı için ara verdi.

Hekimoğlu Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Hekimoğlu yeni bölüm çekimlerinin ne zaman başlayacağı net olarak belirtilmezken gerekli sağlık önlemlerinin ardından çekimlere tekrar başlanacağını düşünmekteyiz. Diğer dizi setlerinden gelen haberlere baktığımızda çoğusu 2 haftalık ara verdiğini açıklamıştı. Kesin olmamakla birlikte Hekimoğlu dizisi de minimum 2 haftalık bir ara verdi. GÜNCELLEME (14 Nisan): Eğer Mayıs ayında Hekimoğlu yeni bölüm çekimlerine başlanmazsa dizi sezon finali yapmış gibi sayılacak ve Eylül ayında tekrar ekranlara gelecek. Bu yöndeki söylentilerin  güçlü olduğunu üzülerek söylemekteyiz. 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Hekimoğlu 14 Nisan 2020 Var mı? Yeni Bölümleri Ne Zaman?” üzerine 1 yorum

  1. Maksat dedi ki:

    Doktorluk ile ilgili sadece Kalp Atışı ve Hekimoğlu’nu sevmiştim…
    Umarım yakında başlar. Öyle doktorların olduğuna inanmak güzel şey. Türkmenistan’dan saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir