Hazal Subaşı Mesut Yar ile Laf Çok Programının Konuğu 21 Kasım 2018

Burak 23 Kas 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy dizisi ile adını duyuran sevilen oyuncu Hazal Subaşı 21 Kasım Çarşamba akşamı 360 Tv kanalında Mesut Yar ile Laf Çok Programına konuk oldu.

Adını Sen Koy dizisinden 365. bölüm sonunda kendi isteği ile ayrılan ve diziden ayrıldıktan sonra Bir Umut Yeter dizisinde Elif Karabey karakterini canlandıran Hazal’ın bu dizisi 6. bölüm ile erken final yaparak Kanal D ekranlarına veda etti.  Bir Umut Yeter dizisindeki rolü çok kısa süren Hazal Subaşı şimdilerde TRT 1’de yeni başlayacak olan “Halka” dizinin kadrosuna dahil oldu. Bahar karakterini canlandıracak olan ve oldukça başarılı bir polis memurunu oynayacak olan Hazal Subaşı yeni dizisindeki rolünden önce TV 360 da Mesut Yar’ın hazırlayıp sunduğu Laf çok programına konuk oldu.

Programda Bir Umut Yeter dizisinde canlandırdığı karakterden bahsetti ve umutlu biri olduğundan bahsederek kendisinin çok şanslı birisi olduğunu söyledi. ilk güzellik yarışmasına en yakın arkadaşı Selin’in vasıtasıyla son gün arkadaşının başvurduğunu, başvurunun kabul edilip çağrıldığını, ilk 20 ye girince kampa alındığını bu süreçte çok heyecanlı olduğunu dereceye girmeyi beklemediğini üç de-dört de bir başarı dedi.

23 kızla katıldığı bu kampın çok keyifli geçtiğini, oyunculuğun  o zamanlar kendisine çok uzak olmadığını, hep kamera arkası ile ilgilendiğini içinde hep bir rejinin olduğunu söyledi. Audition çekimi odeyşın yani deneme çekiminin ne olduğunu bile bilmediğini bu çekimlere çok katıldığını ve sonrasında da ilk Adını Sen Koy dizisi ile bu sektöre girdiğini söyledi. Adını Sen Koyda 365 bölüm oynadım ve artık başka bir karakteri oynamak istediğim için diziden kendi isteğim ile ayrıldım dedi. Ve diziden ayrıldıktan sonra da izlediğini söyledi.

Bundan sonrasında oynamak istediğim karakter beni çeken bir rol olmalı, hikayeye ve karaktere bakacağım. Yan rol yada baş rol olması önemli değil, benim için hikaye ve karakter önemli dedi ve oynamak istediği partnerlerin isimlerini söyledi. Halit Ergenç, Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy ile aynı dizide oynamak istermiş Hazal. 

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Hazal Subaşı Mesut Yar ile Laf Çok Programının Konuğu 21 Kasım 2018” üzerine 5 yorum

 1. e... dedi ki:

  Aynen ne bakiyorsunuz o zaman delimisiniz anca laf baska bir sey yok

  1. Anonim dedi ki:

   Siz akıllı olunca bakıyorsunuz yani.

 2. melisa dedi ki:

  umrunuzda değilse gidin işinize bakın haberin altında ne işiniz var

 3. Anonim dedi ki:

  Bugunku derdimde tasamda acaba Hazal subaşı nerde oynayacak diye öldüm millet ev kirası çocuk masrafı okul hastalık sıkıntı ile cebelleşirken Hazal subaşı nerde oynayacak.anan Allah’ım

 4. Anonim dedi ki:

  Nereden oynarsan oyna umurunda degil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir