Hayatta Kal Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Hayatta Kal Dizisi Genel Bilgiler

Star Tv ekranlarında 2016 2017 yeni sezonunda yep yeni bir Gani Müjde dizisi daha izleyeceğiz. Gani Müjde tarafından senaryosu yazılan ve Hamdi Alkan tarafından yönetileceği açıklanan dizinin ismin de Hayatta Kal olacağı açıklandı.

Hayatta Kal dizisinin başrollerinde ise Ufuk ÖZKAN ve Birce AKALAY yer alacak. Süreç Film ile Star Tv arasında ilk sözşleşmeye de imza atıldı ve Hayatta Kal dizisi cast çalışmaları hızlandı

Hayatta Kal Dizisi Oyuncuları

Ufuk ÖZKAN

1975 Almanya doğumlu olan gurbetçi oyuncu 41 yaşındadır.  12 yılında asıl memleketleri Samsun’a geri dönüş yapmıştır. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Geniş Aile” dizisinde canlandırdığı Cevahir karakteri ile tanınır. Nazan Güneş ile evlidir. Geniş Aile, Aile İşi ve Zengin Kız Fakir Oğlan dizileri ile de tanınır.

ufuk özkan Hayatta Kal dizisi oyuncusu

Birce AKALAY

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Birce AKALAY 32 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümü mezundur. 2004 Mıss Turkey’de 3. oldu. Star TV ve TV8’de spor spikerliği yaptı. Son olarak Evli ve Öfkeli ve Küçük Ağa dizisi ile Deli Ormanli Filminde yer almıştır.

birce akalay hayatta kal dizisi oyuncusu

Hayatta Kal Dizisi Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmamıştır. bu video sadece Birce Akalay tanıtım amaçıdır