Hayatın Penceresi Sunucusu Yasemin Bozkurt Kimdir?

Usta gazeteci Yasemin Bozkurt Kanal D ekranlarında Müge Anlı’ya rakip olmaya geliyor. Engin tecrübesi ve olaylara farklı yaklaşımıyla Müge Anlı kadar reyting almayı planlayan Yasemin Bozkurt Flash Tv’de Desti İzdivaç programı sunmasından sonra yeniden izleyicisi karşısına Hayatın Penceresi programı ie çıkmaya hazırlanıyor.

Yasemin Bozkurt’un hazırlayıp sunacağı “Hayatın Penceresinden” programı 4 eyl^ül Pazartesiden itibaren hafta içi her gün saat 10.00’da canlı yayınla Kanal D ekranlarında olacak. Yasemin Bozkurt’un deyimi ve araştırmacı kimliği ile artık hiç bir cinayet gizli kalmayacak. 

Müge Anlı’nın çözdüğü cinayetler sonrasında tüm Türkiye’de konuşulması ve dünyada ses uyandırması ile diğer kanallarda cinayet ve kayıp arama programı yapmaya karar vermişti. Hayatın Penceresi konspt gereği Müge Anlı’ya benzeyecek. Bilindiği üzere daha önce Kanal D’de Asuman Dabak’la Hayat Programı bu konseptte yayın yapmış ancak Asuman Dabak’ın ben cinyetlerden beslenemem diyerek programı bırakması ile Asuman Dabak’ın yerine Yasemin Bozkurt getirilmiş ve programın imi de Hayatın Penceresi  olarak değiştirilmiş.

Yasemin Bozkurt Kimdir?

1959 yılında Ankara’da dünyaya gelen Yasemin Bozkur 58 yaşındadır.  Beşiktaş Kız Lisesi mezunudur. 2007 yılında yayınlanan Sana Mecburum isimli dizide rol aldı. Bir dönemin ünlü gazetecileri arasında yer almaktadır. Flash Tv’de Desti İzdivaç programını sundu.

Yasemin Bozkurt fotoğrafları

dizibilgi google play