Hayatımın Aşkı Yönetmeni Neden Değişti Barış Yöş Kimdir

Hayatımın Aşkı Yönetmeni Neden Değişti

Hayatımın Aşkı yönetmeni foto (2)Her Pazar Akşamı Kanal d ekranlarında yeni bölümleri ile ekrana gelen romantik aşk dizisi Hayatımın Aşkı dizisi son olarak yönetmenin değiştirdi ve dizinin yönetmenlik koltuğuna yeni bir isim getirdi.

Başrollerinde Serkay Çayoğlu ve Hande Doğandemir’in yer aldığı dizi böylece 2. defa yönetmen değişikliğine gitti. İlk haftalar Ketche yönetti daha sonra Osman Taşçı koltuğa oturdu ve en son olarak isi bu yeni değişiklik ile Barış Yöş dizi ekibinin başına geçti.

Hayatımın Aşkı Yeni Yönetmeni Barış Yöş Kimdir ?

Hayatımın Aşkı yönetmeni foto (1)

10 Şubat 1978 yılında doğan yönetmen başarılı kişiliği ile dizi yapımcıların her daim dikkatini çekmiş isimlerinden biri en son Kiralık Aşk dizisinin yönetmenliği yapan Barış Yöş daha önceden İlişki Durumu Karışık ve Aşk-ı Memnu yönetmen ekibinde yer aldı.

[pembetext]Hayatımın Aşkı Neden Yönetmen Değiştirdi Bitecek Mi ?[/pembetext]

Hayatımın Aşkı dizisi aldığı reytingler doğrultusunda diziye taze kan yönetmen getirerek izlenme oranlarını biraz daha yükseltmek istiyor. Ayrıca Kiralık şk İlişki Durumu gibi romantik aşk komedi dizilerinde yönetmen değişikliği genellikle diğer dizi türlerine göre daha fazla olmaktadır. Keza Kiralık Aşk dizisi de 2 kez yönetmen değiştirdi.