Hayatımın Aşkı Yeni Sezonda Devam Edecek mi

Hayatımın Aşkı 2016 2017 Yeni Sezonunda Devam Edecek mi?

Hayatımın Aşkı dizisinin 17. bölümü ile 18 Eylül pazar günü final yapması bekleniyor; Kanal D ise final kararını hızlandırabilir zira Hayatımın Aşkı dizisi reytingleri düşmeye devam ediyor. 

Hayatımın Aşkı dizisi ne yazık ki Atv’nin Seviyor Sevmiyor dizisini pazara alması ile büyük düşüş yaşadı. Hayatımın Aşkı dizisinin Kanal D’nin yeni sezon dizilerinin başlaması ile final yapacağı kesin.

Hayatımın Aşkı 10. Bölüm resimleri

Kanal D ekranlarının Lucky Red Film imzalı başarılı yapımı Hayatımın Aşkı yeni bölümleri ile pazar akşamları izleyici ile buluşmaya devam ediyor; ancak izleyicinin kafasında ki soru ise Hayatımın Aşkı dizisini 2016 2017 yeni sezonunda ekranlarda görülebilecek mi?

Hayatımın Aşkı dizisi 17. bölüm çekimleri tamamlandı; Bu durumda 18 Eylül’e kadar kesin yayınlanacak. Final ise çok büyük ihtimal 18 eylülde 

Bu soruya cevap verebilmek için tabi ki zaman gerekiyor; ancak Hayatımın Aşkı dizisi bu hafta 10. bölümü ile ekranlara gelecek. Hayatımın Aşkı dizisinin 10 bölüm reyting ortalamasına baktığımızda ne yazık ki çok başarılı bir yapım olduğunu söyleyemeyeceğiz. Kanal D ekranlarında yaz sezonunda başlayan ve devam eden Güneşin Kızları dizisi reytinglerine bakıldığında Hayatımın Aşkı dizisinin reytinglerinin 2 katı.

Çok açık şekilde konuyu değerlendirilecek olursak Hayatımın Aşkı dizisinin 2016 2017 yeni sezonunda devam edebilmek için ortalama 4 reyting ve üzerine çıkması gerekir. Hayatımın Aşkı dizisinin reyting ortalaması şuanda 3.25 civarında.

Hayatımın Aşkı 17. bölüm 18 Eylül Fragmanı

Hayatımın Aşkı Yeni Sezonda Devam Edecek mi (5 Yorum)

  1. hayatimin aski bitmesin çok seviyoruz ailece bakıyoruz kiraz mevsimi bitirdiniz bari bunu bitirmeyiniz lütfen ….

  2. Hayatımın askı dizisini Avustralya’dan izliyor ve çok beğeniyoruz. Çok farklı bir dizi. Herzamanki gibi ayni konulardan uzak. Çok eğlendiren Neşe’mizi yerine getiren ilk Bahar’ın hissi uyandıran nefis bir dizi. Çok başarılı oyuncular ile hem eğlendiriyor hem de rahatlatıp coşturan bir dizi. Ayrı taraftan de bas oyuncular romantızm sunuyor. Karakterler çok başarılı BRAVO!!