Hayatımın Aşkı Kaan Ölecek mi Berk Hakman Diziden ayrıldı mı? 14 Ağustos

Hayatımın Aşkı Kaan Öldü mü ?

12Hayatımın Aşkı dizisi finale doğru hızlı adımlar ile yaklaşırken; Hayatımın Aşkı dizisinde bir başrol ayrılığı mı yaşanacak? Hayatımın Aşkı dizisinde Kaan rolü ile izleyicisinin beğenisini kazanan Berk Hakman Hayatımın Aşkı dizisinden ayrılacak mı? İşte detaylar

Hayatımın Aşkı dizisinin 14 ağustos pazar akşamı ekranlara gelecek 12. bölümünde Kaan Gökçe’nin yanına giderken motorla hız yapar ve önünde beyaz renkte bir aracın ani fren yapması ile büyük bir kaza geçirir.

Bilindiği üzere Gökçe ilk defa Kaan’a yeşil ışık yakar gibi olmuştu; ancak Demir Gökçe’nin peşini bırakmamıştı. Demir ve Gökçe arasında ki soğukluk ise Kaan’ın işine gelmişti.

Demir ise 14 ağustos pazar günü yayınlanması beklenen Hayatımın Aşkı dizisi 12. bölümde Bartu’dan Gökçe ve Demir’in birlikte olduklarını ve birlikte olacakları yeri öğrendikten sonra hızlı bir şekilde motoru ile oraya gitmek ister ancak yolda büyük bir kaza geçirir.

Hayatımın Aşkı kaan kurtulacak mı? Hayatımın Aşkı dizisi 12. bölümde Kaan kazadan yaralı kurtulacak

Berk Hakman Hayatımın Aşkı Dizisinden ayrıldı mı?

Hayatımın Aşkı dizisinde Kaan karakterine hayat veren Berk Hakman Hayatımın Aşkı dizisinden ayrılmayacak. Hayatımın Aşkı dizisi 12. bölümde Kaan kazadan sonra acilen hastaneye kaldırılacak ve büyük bir yaşam mücadelesi verecek; ancak Kaan hayata dönecek. Kaan yaşayacak; ancak belli bir süre bakıma muhtaç olacak. Bakalım Kaan’ın bakımını Gökçe mi yapacak?