Hayatımın Aşkı 9. Bölüm 2. Fragmanı 17 Temmuz Kaan Aşkını İtiraf Edecek mi

Hayatımın Aşkı 9. Bölüm 2. Fragmanı

hayatımın aşkı 9. bölümKanal D ekranlarında her pazar izleyicisi ile buluşmaya devam eden Lucky Red filmin yeni dizisi Hayatımın Aşkı  17 temmuz akşamı 9. bölümü ile ekranlarda olacak.

Hayatımın Aşkı dizisinde Demir ve Gökçe arasında başlamak üzere olan büyük aşk Kaan’ı deli eder. İşte Hayatımın Aşkı 9. bölüm fragmanları

Hayatımın Aşkı 9. Bölüm de Neler Olacak?

Hayatımın Aşkı Dizisinde Geçen Hafta

Gökçe ve Demir artık bir birlerine aşklarını itiraf etmeye çok yaklaşmışlardır. Demir kardeşi Duru nedeniyle ajans 237’den ayrılmış ve yeni bir reklam ajansı kurma işine girmiştir. Gökçe ise Demir’i bu zor günlerinde yalnız bırakmak istemez. hayatımın aşkı 17 temmuz

Kaan ise bir türlü bu Demir işine engel olamamıştır ve şimdi daha iyi anlamaktadır ki Gökçe artık başkasına yar olacaktır. Duru ise bir türlü kendini Kaan’a beğendirememiş ve kalbinde ki kişinin Gökçe olduğunu hissedecek midir? Duru artık Gökçe’yi rezil etmek istemektedir; zaten Gökçe’de çok sakar bir kızdır; ancak Demir’i yanına alan Gökçe öz güven patlaması yaşamaktadır.

Bartu Sema’nın gözünü boyamak ve onun kendisine aşık olmasını sağlamak için Kaan’ın mekanında özel bir parti düzenlemek ister; ancak Sema’nın kalbine girmek beklendiği kadar kolay olmayacaktır.

Hayatımın Aşkı 9. Bölüm 2. Fragmanı

Hayatımın Aşkı 8. Bölüm