Hayatımın Aşkı 3 Temmuz Neden Yok 8. bölüm Neden Yayınlanmıyor

Hayatımın Aşkı 8. bölüm Neden Yok? İşte Detaylar

hayatımın aşkı 8. bölüm resimleriKanal D ekranlarının pazar akşamları izleyici karşısına çıkardığı sevilen dizi Hayatımın Aşkı’nda işler beklendiği gibi gitmiyor. Önce ünlü yönetmen Ketche’nin yönettiği Hayatımın Aşkı dizisini daha sonra Osman Taşçı yönetti; ancak yapımcı beklediği gibi bir dizi yapamayınca son olarak ise Barış Yön ile anlaştı.

Hayatımın Aşkı dizisinde Eylem karakterine hayat veren Deniz Barut, Hulusi karakteri ile karşımıza çıkan Avni Yalçın ve Nesrin karakterine hayat veren Ayşegül İşsever ile yolların ayrılmasına karar verildi. Hayatımın Aşkı  dizisinde yeni senaryo gereği diziye yeni oyuncuların ve yeni karakterlerin dahil olacağı da biliniyor.

Hayatımın Aşkı dizisi 3 Temmuz’da neden yayınlanmıyor?

Hayatımın Aşkı dizisinde reytingler ne yazık ki beklentilerin altında kaldı. Bu durumda hem senaryo da hemde oyuncu kadrosunda değişikliklere gidilerek izlenme oranları arttırılmaya çalışılacak. Bu çalışmalar nedeniyle Hayatımın Aşkı dizisi çekimleri gecikti. Dolayısıyla Hayatımın Aşkı dizisinde bir haftalık gecikme yaşanacak.Hayatımın Aşkı 3 temmuz

Hayatımın Aşkı dizisi set ekibi de değiştirildi. Yönetmen değişikliğinin ardından set ekibi de komple değiştirildi; ancak set ekibi işten çıkarılmadan bilgi verilmedi. Hayatımın Aşkı dizisi set ekibi  Sinema Televizyon Sendikası üyeleri olarak, konuyu sendikaya taşıdı. Sendika avukatları ve sendika temsilcileri Hayatımın Aşkı 8. Bölüm çekimlerinin yapılacağı yere gitti. Böylelikle Hayatımın Aşkı’nda kriz büyümüş oldu.

En önemli sebebi ise bayrama denk gelecek olması sebebi ile izlenme oranlarında olacak düşüklük

Hayatımın Aşk dizisi yeni kadrosu ve yeni senaryoları ile 10 temmuz pazar akşamı Kanal D ekranlarında sakın kaçırmayınHayatımın Aşkı 8. bölüm

 

Hayatımın Aşkı 8. bölüm 3. Fragmanı

Hayatımın Aşkı 8. bölüm 2. Fragmanı

Hayatımın Aşkı 3 Temmuz Neden Yok 8. bölüm Neden Yayınlanmıyor (4 Yorum)

  1. Of ya ne güzel heyecanla bekliyordum. Bey şu reytingin …..
    Yerine de kısmetse olur gerixekali yarışması çıkmış mal gibi koymuşlar onu oraya
    Hiç hoşlanmıyorum o yarışmadan

  2. Öyle bişi yok bi kere reytingleri gayet iyi bu hafta bütün her yerde(total ve ab)diziler arasında birinci olmuş uydurmayın şöyle şeyler lütfenn:(( !!!