Hayatımın Aşkı 22 Mayıs Fragmanı 2. Bölüm

Hayatımın Aşkı 22 Mayıs Fragmanı 2. Bölüm hayatımın aşkı 2. bölüm resim

Kanal D ekranlarında 2. bölümü ile ekranlara gelecek olan Hayatımın Aşkı dizisi için izleyiciyi merak sardı. 15 mayıs akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelmişti ve izleyici tarafından beğeni ile karşılanmıştı. Hayatımın Aşkı dizisi ilk bölümü ile çok iyi reytingler almış ve hem yapımcısı D Production’u hemde Kanal D’yi sevindirmişti.

Romantik komedi tarzı ile pazar akşamlarının en sevilen dizileri arasına girmeyi başaran Hayatımın Aşkı dizisi bakalım önümüzde ki haftalarda O Hayat Benim dizisini geçebilecek mi?

Hayatımın Aşkı dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakterleri için [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]

Hayatımın Aşkı 2. Bölümde Neler Olacak

Gökçe artık evlenemedin; hiç mi evlenemeyeceksin sorunlarından çok sıkılmıştır. Çevresindekilerin küçük yaşta evlenmesi ise Gökçe’yi en sinir eden olaydır. Gökçe aslında evlenmeyi çok denemiş; ancak bir türlü kimseyle sıcak bir ilişki yaşayamamıştır. Aslında Gökçe çok bir şey istemiyordur; sadece gönlünü ısıtacak bir erkek aramaktadır. Gökçe son şans olarak patronu Demir’i gözüne kestirmiştir. Demir ise dillere destan yakışıklılığı ile çevresinde güzel kızların döndüğü yakışıklı bir gençtir.

Demir Gökçe’nin güzelliğini hiç keşfetmemiş; sadece sakarlığı ve komikliğini keşfetmiştir. Gökçe’nin kendisine atar yapmasına bir anlam veremeyen patron Demir; Gökçe’nin bazı hareketlerinden rahatsız olmuştur. Gökçe ise Demir’i kendine bağlamak için profesyonel yardım almaya karar vermiştir.

Hayatımın Aşkı 22 Mayıs Fragmanı