Hayatımın Aşkı 11. Bölüm 2. Fragmanı 7 Ağustos Kaan’ın Planı

Hayatımın Aşkı Dizisinden Son Bilgiler

Kanal D ekranlarının 15 mayıstan beri ekranlara getirdiği Hayatımın Aşkı dizisi reytinglere kurban gitmek üzere. Son haftalarda yaşadığı reyting düşüklüğü ile dikkat çeken Luck Red Filmin dizisi Hayatımın Aşkı artık 60 Dk halinde yayınlanacak. Bu durumun en önemli sebebi ise ekonomik tedbirler.

Hayatımın Aşkı dizisinin 13. bölümü ile 21 ağustos pazar günü final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor.

Hayatımın Aşkı 8. bölüm

Hayatımın Aşkı 11. Bölüm Özeti

Kaan, sonunda Ayça’dan aldığı bilgiler ile Duru’nun gerçekte ne kadar adi bir insan olduğunu öğrenir ve her şeyi bir anda tersine çevrir. Kaan ve Duru arasında her şey bitmiştir. Duru ise yeni planlar peşindedir. Duru yaptığı plan ile bir atışta iki kuş vuracak ve hem Kaan’la Gökçe’nin arasını açacak hem de Demir’le Gökçe’nin arasını bozacaktır. Diğer yandan Bartu, Sema ile barışmak için her yolu dener. Kendini affettirmeye çalışırken hepten çuvallar.

Hayatımın Aşkı Dizisinde Geçen Haftalarda Neler Yaşandı?

Hayatımın Aşkı dizisinde Kaan Duru’nun gerçek hain yüzünü görür ve onunla zaten bitmiş ilişkisini bitirmeye karar verir. Duru ise bu hezimeti kaldıramaz ve abisi Demir’e Gökçe’nin kendisini Kaan ile aldattığını söyler. Demir ise duydukları karşısında büyük şoktadır. Demir her ne kadar Duru’ya güvenmese de gerçeği sorgulamak için Gökçe’ye gider. Gökçe ise en yakın arkadaşı gördüğü Kaan’ın Duru ile olan eski ilişkisini duyunca yıkılır.

Demir her ne kadar Gökçe’ye kızsa da onun bilmeden bu Kaan ile yakın olduğunu kabul eder ve Gökçe ile barışır; ancak bu aşıklar Kaan’ın planlarından ne de Duru’nun planlarından habersizdir.

Hayatımın Aşkı 11. Bölüm 2. Fragmanı