Hayati ve Diğerleri Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 27 Tem 2017 Haberler  0

Hayati ve Diğerleri dizisi çekimleri Kurban Bayramı sonrasında başladı.
Kanal D tutmayan bir komedi dizisinin final haberini verirken bir de yeni sezonda ekranlara getireceği komedi dizinin bilgisini de geçti. Daha önce Kanal D’de üst düzey yöneticilikleri bulunan sonrasında ise istifa ederek kendi yapım şirketini açan İrfan Şahin’in yapımını üstleneceği Hayati ve Diğerleri dizisi ekim 2017’de Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Hayati ve Diğerleri dizisinin başrol oyuncusu ise izleyicinin yakından tanıdığı ve çok sevdiği bir isim  Celil Nalçakan.  Celil Nalçakan bilindiği üzere daha önce yine Kanal D’de ekranlara gelen Poyraz Karayel dizisinde Zülfikar karakterine hayat vermişti. Hayati ve Diğerleri  dizisi senaristi Onur Özcan ve Murat Özsoy olarak biliniyor.

Celil Nalçakan Hayati ve Diğerleri  dizisi ile ilk defa komedyen olarak ekranlarımızda olacak. Hayati ve Diğerleri dizisinde baş rol olan Hayati karakterine hayat verecek. Yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın yapacağı ”Hayati ve Diğerleri” dizisinin komedi türünde olacak olması ise ne yazık ki başarı oranını oldukça düşürüyor; zira Türkiye’de komedi türü diziler prim yapmıyor.

Hayati ve Diğerleri Oyuncuları

Celil Nalçakan(Hayati)

1978 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Celil Nalçakan 39 yaşındadır. Jeoloji mühendisliği ve turizm otel işletmeciliği  gibi bölümlerde üniversite okusa da bu okulları bitiremedi; zira aklı fikri tiyatroda olan bir çocuktu. Sıla dizisi ile kariyerine başladı sonrasında Kış Masalı Hanımın çiftliği gibi dizilerde oynadı. Asıl tanındığı dizi ise Bitmeyen şarkı isimli dizi oldu. Son olarak ise İntikam ve Poyraz Karayel dizilerinde rol aldı.

Hayati; sürgün yemiş bir baş komiserdir. Hiç evlenmeyen Hayati’nin başı kendisine gelin bulmaya çalışan annesi ile beladadır. 

[mavibuton]Hayati ve Diğerleri Hayati[/mavibuton] Kimdir? (Celil Nalçakan Detaylı Hayatı Biyografisi) için tıklayınız

 Günay Karacaoğlu(Şükran)

Son olarak Yarım Elma’, ‘Gönülçelen’ ve ‘Roman Havası’ dizilerinde rol almıştır.

Şükran; Hayati’nin annesidir. Şükran’ın tek hedefi artık oğlu Hayati’in evlenmesi ve torun sevmektir. Şükran başı ise kardeşi Danyal ile beladadır. 

Levent Ülgen(Dalyan)

Son olarak En Son Babalar Duyar’, ‘Akasya Durağı’, ‘Kiralık Aşk’ ile ‘Aşk ve Gurur’ dizilerinde rol almıştır.

Dalyan kısa yoldan zengin olma hayalleri kuran ve sürekli başını belaya sokarak yeğeni Hayati’yi zor durumda bırakan bir adamdır.

[saributon]Hayati ve Diğerleri Dalyan[/saributon] Kimdir Levent Ülgen’in Detaylı Hayatı bilgisi için tıklayınız

Bülent Çolak

Ecem Karavus

Son olarak ‘Pis Yedili’ dizisiyle tanıttı kendini bize Ecem Karavus

Hayati ve Diğerleri Tanıtım Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmamıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.