Hayati ve Diğerleri Hayati Kimdir? (Celil Nalçakan Detaylı Hayatı Biyografisi)

Burak 10 Eyl 2017 Hayati ve Diğerleri  0

Hayati ve Diğerleri dizisi ile ilk defa bir dizi projesinde başrol olarak yer alacak Celil Nalçakan  oldukça heyecanlı. 1441 yapım Poyraz Karayel dizisinde izlediği ve çok beğendiği Zülfikar karakterine bir polis dizisi yapmaya karar verdi.

Celil Nalçakan Hayati ve Diğerleri  dizisinde Mert ve deli kanlı bir başkomisere hayat verecek. Celil Nalçakan’ın dizisi her ne kadar polisiye dizisi değil komedi türünde bir yapım olacak olsa da Celil Nalçakan Hayati ve Diğerleri dizisinde tüm hünerlerini gösterecek.

Hayati ve Diğerleri Hayati Kimdir?

Hayati sürgün yemiş bir baş komiserdir. Hayatinin sürgün yemesinde hem dayısı ve annesinin çok rolü olsa da biraz uslanmaz boyun eğmez kişiliği de etkili olmuştur. İstanbul’un en kötü karakollarından birinde baş komiserdir. Hayati aslında bu duruma rağmen hayatından çok memnundur; ancak tek sıkıntısı annesi Şükran’dır.

Şükran oğlunu evlendirmek için şeytanın aklına gelmeyecek taktikler dener ancak başına bela almaktan öteye gidemez; Hayati ise aşık olmadan kimse ile evlenmemeye karar vermiştir.

Celil Nalçakan Kimdir?

Celil Nalçakan 1978 yılında adamın demir olduğu yer Sivas’da doğmuştur. Sivas Devlet Tiyatrosu’na girmeyi başarınca okuduğu üniversite olan Jeoloji Mühendisliği bölümünü bıraktı.

2006 yılında Sıla dizisinde başladığı Dilaver karkateri bir başka dönüm noktasıdır. Sonrasında 2010 yılında Bitmeyen Şarkı dizisinde Necipi 2011 Keşanlı Ali Destanı dizisinde Hüseyin 2013 yılında İntikam dizisinde Adem Karakuş ve 2013 yılında Vicdan dizisinde Faruk karakterlerine hayat vermiştir; ancak ünlü olması Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Zülfikar karakteri ile yıldız olmayı başarmıştır. 

[mavibuton]Hayati ve Diğerleri [/mavibuton]Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri için tıkla

26 Kasım Hayati ve Diğerleri Dizisi Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Günay Karacaoğlu Kimdir ? Hayati ve Diğerleri Şükran
Hayati ve Diğerleri Dalyan Kimdir (Levent Ülgen Hayatı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir