Hayati ve Diğerleri Dalyan Kimdir (Levent Ülgen Hayatı)

Burak 10 Eyl 2017 Hayati ve Diğerleri  0

1441 yapımın Kanal D için hazırladığı Hayati ve Diğerleri dizisi oyuncu kadrosunu daha yakından tanımaya devam ediyoruz. Hayati ve Diğerleri dizisinde Hayati’nin dayısı Şükran’ın kardeşi Dalyan karakterine hayat verecektir. 

Hayati ve Diğerleri Dalyan Kimdir?

Hayati ve Diğerleri dizisinde Dalyan kolay yoldan para kazanmaya çalışan bir adamdır. Dalyan’ın tek hayali vardır zengin olmak; ancak zengin olmak için çok çalışmak yerine sürekli dalaverele başvurur. Dalyan her ne kadar cin fikirli olarak görülse de aslında safta bir yanı vardır. Hayati ise dayısı Dalyan’ı sürekli emniyette toplamaktan yorulmuştur. Dalyan sadece kendisini değil ablası Şükran’ın da sürekli başını belaya sokmaktadır. 

Levent Ülgen Kimdir?

1963 yılında adamın harman olduğu yer Konya Cihanbeyli’de doğan Levent Ülgen 54 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.  Devlet Tiyatroları bünyesinde oyuncu ve yönetmen olarak çalıştı sonrasında Akasya Durağı dizisinde Hallederiz KAdir’i canlandırdı ve ünlü oldu. Son olarak En Son Babalar Duyar’, ”, ‘Kiralık Aşk’ ile ‘Aşk ve Gurur’ dizilerinde rol aldı. Ayrıca TRT’de yayınlanan Bir Kelime Bir İşlem programını sundu.

[mavibuton]Hayati ve Diğerleri [/mavibuton]Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri için tıkla

LEvent Ülgen Resimleri

 

 

26 Kasım Hayati ve Diğerleri Dizisi Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Günay Karacaoğlu Kimdir ? Hayati ve Diğerleri Şükran
Hayati ve Diğerleri Hayati Kimdir? (Celil Nalçakan Detaylı Hayatı Biyografisi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.