Hayat Sevince Güzel Dizisi Hangi Köyde Çekiliyor

Hayat Sevince Güzel Dizisi Hangi Köyde Çekiliyor

Hayat Sevince Güzel Dizisi çekimleri İzmir’in tatil cenneti Çeşme ilçesinde yapılmaktadır. İzmir’in Çeşme İlçesi kaymakamı Mustafa ERKAYIRAN’ı ziyaret eden  Hayat Sevince Güzel dizisi yapımcısı Muharrem GÜLMEZ dizi çekimlerini Çeşme’de yapmak istediklerini dile getirmiş ve kaymakamlık makamından destek beklediklerini dile getirmiştir.

Hayat Sevince Güzel Dizisi (2)
Hayat Sevince Güzel dizisinin basın toplantısı önceki gün Çeşme ilçesinin Ildır köyünde yapıldı. Hayat Sevince Güzel dizisinin çekimlerinin Karaburun, Kösedere ve Ildır köyünde de yapılacağı açıklandı.

İzmir’in Çeşme ilçesinde yapılan çekimlerin bir kısmı ise Çeşme merkeze bağlı Dalyan Köy ve Ilıca kasabalarında da yapılacaktır.

Hayat Sevince Güzel Dizisi Konusu

Hayat Sevince Güzel dizisinde yaptıkları dolandırıcılıklar nedeniyle İstanbul’u terk etmek zorunda kalan Göçer ailesi, arkalarında bıraktıkları belalılardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışırken, kendilerini Ege’nin incisi Çeşme’de bulurlar. Dalyan Köyün hırçın güzeli Zarife’nin koyunları yüzünden kaza yaparlar. Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeninin fitili de o an ateşlenmiş olur. Kazada yaralanan Şinasi’ye yardım eden Zarife, sadece kendi köylerinde yetişen bir bitki olan ve köye de adını veren Şıpıldak otundan yaptıkları merhem ile onu tedavi eder. Bu merhemin mucizevi bir etkisi olduğunu gören Göçer ailesi, formülün peşine düşerler.

Kazara karşılaşan bu üçlünün hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bir iddia ile başlayan aşk oyunu, zamanla aşkın en gerçek haline dönüşecektir. Her türlü yaraya merhem olan mucize Şıpıldak otu, bakalım AŞK acısına derman olabilecek mi?

 

Hayat Sevince Güzel Dizisi Hangi Köyde Çekiliyor (2 Yorum)